Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Animania

animania-21

animania-2

Mobil hayatın günlük yaşantımızda büyük önem kazandığı bu günlerde, hala bir kısmımız cep telefonuna/mobil cihazına anime yükleme ve yolda izleme derdinde. Bu konuda Android kullanıcılarına güzel bir haberimiz var : Animania

Animania, DroidBender adlı yazılım geliştiricisinin anime müdavimlerine en büyük hediyesidir! Çok küçük boyutlarda olan (854k) olan bu uygulamayı Android işletim sistemli telefonunuza indirerek, yaklaşık 1700 küsür animeye erişim sağlayabiliyorsunuz. Hem de Stream ve Download seçenekleri ile!

İster evinizde “Stream” seçeneği ile animeyi canlı canlı izleyin, ister “Download” seçeneği ile izlemek istediğiniz animeleri telefonunuza depolayın, yolda, dağda, bayırda, karda, kışta, plajda, toplantılarda kısacası istediğiniz yerde izleyin!

Ayrıca “My Watchlist” adı altında favori serilerinizi de işaretleyebilir ve bu serileri mobil cihazınızdan rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Google Play’de anlık olarak 4.7 Oy ortalamasına sahip bu güzide programı indirmek ve daha detaylı bilgilere erişebilmek için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
hungryhipposmovie
YUH ARTIK HASBRO!

Hasbro ne yapıyorsun kardeşim? Transformers'ı anladık. G.I. Joe'yu da anladık. Sonra anlamadığımız bi "Battle Ship"...

The-Hitmans-Bodyguard-2017-movie-poster
[Fragman] The Hitman’s Bodyguard: Deadpool Rolünde Nick Fury, Nick Fury Rolünde Deadpool!

Evet, inanması güç ama bu tanıma uyan bir film var karşımızda. Ryan Reynolds ve Samuel...

Kapat