Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Animania

animania-2

Mobil hayatın günlük yaşantımızda büyük önem kazandığı bu günlerde, hala bir kısmımız cep telefonuna/mobil cihazına anime yükleme ve yolda izleme derdinde. Bu konuda Android kullanıcılarına güzel bir haberimiz var : Animania

Animania, DroidBender adlı yazılım geliştiricisinin anime müdavimlerine en büyük hediyesidir! Çok küçük boyutlarda olan (854k) olan bu uygulamayı Android işletim sistemli telefonunuza indirerek, yaklaşık 1700 küsür animeye erişim sağlayabiliyorsunuz. Hem de Stream ve Download seçenekleri ile!

İster evinizde “Stream” seçeneği ile animeyi canlı canlı izleyin, ister “Download” seçeneği ile izlemek istediğiniz animeleri telefonunuza depolayın, yolda, dağda, bayırda, karda, kışta, plajda, toplantılarda kısacası istediğiniz yerde izleyin!

Ayrıca “My Watchlist” adı altında favori serilerinizi de işaretleyebilir ve bu serileri mobil cihazınızdan rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Google Play’de anlık olarak 4.7 Oy ortalamasına sahip bu güzide programı indirmek ve daha detaylı bilgilere erişebilmek için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
John Turturro Big Lebowski Spin-off’u Yapmak İstiyor!

John Turturro’yu çok severim. Genç nesil (oha) belki onu Transformers filmlerinden tanıyacaktır ama benim gibiler...

12 Monkeys 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Koca koca insanların iki eliyle bir zaman makinesini doğrultamayışını anlatan dizimiz 12 Monkeys, 18 Nisan...

Kapat