Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

THANOS AVENGERS 2’NİN KÖTÜSÜ DEĞİL Mİ?

thanons

joss whedon
Olm Avengers filminin sonunda gördüğümüz mor derili buruşuk çeneli herif Thanos değil miydi? Joss Whedon, Empire dergisiyle yaptığı röpörtajda inadına gelecek Avengers 2 filminin kötü karakterini tanımlamaktan çekinmiş. (Alakasiz bir kapak resmi aslında ama Eliza Dushku rulz!!)

Şuana kadar Avengers 2 ile ilgli kesin olarak bildiğimiz şey filmin 2015 Mayıs’ta çıkması için çalışıldığı ve Quicksilver ve Scarlet Witch’in filmde olacağı.

Joss abi röpörtajda

“kötü karakter konusunda çok heyecanlıyım. Hakkında anlatmak istediğim tonlarca şey var fakat eğer dizilerimi izlediyseniz bilirsiniz ki konuk oyuncu konseptini hiç beceremiyorum. Sanırım bu da benim asıl ilgi duyduğum şeyin oluşturmuş olduğum ekip olmasından kaynaklanıyor ve bu Avengers için de geçerli.

thanos

Bir diğer konu ise hiç bir zaman iyi yaptığın birşeyi aynı şekilde tekrarlayarak daha iyisini yapmaya çalışmamak. Hiç bir zaman Avengers filmindeki Hulk ve Loki sahnesi gibi keyifli bir sahne olmayacak. Onu tekrar ederek daha iyisini yapmaya çalışırsanız sonucun beklediğiniz gibi çıkması ihtimali çok çok düşük olur. İkinci bir Avengers filmi için 3 yıllık bir hazırlık süreci koymuş olmamın tek sebebi Avengers’dan daha iyi bir devam filmi çekebilmek için.”

Ne yani şimdi Thanos kötü adam olmayacak mı demeye getiriyor yoksa? Sağ gösterip sol mu vuracak? Thanos Guardians of the Galaxy için bir teaser mıydı yoksa? Niye bu adam “kötü adam” kelimeleriniz kullanıyor? Zaten yorgun argın gelmişim eve nooooluyor lan (böyle boşa histeri kasıyor…)!

Neyse artık bekleyip görecez…

 


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
geekstra_gits
[Fragman] Ghost in the Shell 2. Fragman

Ghost in the Shell benim en sevdiğim animasyon film ve animeler arasında ilk 5’ime girer....

batman-4-00
Batman 4 : Yıl Sıfır – Gizli Şehir, 30 Kasım’da Raflarda!

JBC Yayıncılık, Yeni 52 Batman serisinin 4. cildi olan "Yıl Sıfır - Gizli Şehir"in çıkış...

Kapat