Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

VERONICA MARS FİLMİNDEN SAHNE ARKASI!

veronica mars poster

Bilmem siz de bizim kadar heyecanlanmış mıydınız Veronica Mars dizisinin film olacağı haberine (evet devrik cümle ne var yani?). Dizinin yaratıcıları ve oyuncularının Veronica Mars filmini Kick Starter ile finanse edeceklerini duyurduklarında biz (Kafkaesek ve ben) bizim de çorbada tuzumuz bulunsun diye cebimizdeki bir kaç kuruşu göndermeye çalıştık ama Kick Starter ısrarla Kuzey Amerika dışından ödeme kabul etmediydi. Hatta haberini de yaptıydık burada (bkz:link!)

veronica_mars

Neyse KickStarter ile başlattıklar kampanyada 2 Milyon USD talep etmişlerdi fanlarından. Kampanya okadar başarılı oldu ki 4saatte 2,5 Milyon USD ile KickStar’ın sanırım en kısa sürede en çok para toplayan kampanyası oldu. Kampanya sona erdiğinde film için toplanan toplam miktar 5,7 Milyon USD idi.

KickStarter kapmanyası için çektikleri videoda hedefin üzerinde bir para tolanması durumunda bu parayı lokasyon çekimleri (mesela uzay) vb lüksler için kullanacaklarını söylemişlerdi. Arıca film 2014 yazına yetiştirileceğ sözününü vermişlerdi.

Veronica Mars ekibi bu sözü tutmaya çalışıyor anlaşılan. Filmin setinden ilk görüntüler elimize ulaştı (Veronika kendi teslim etti sanki).

veronicamarsmovienew

Heyecanla beklemeye devam!

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Milla Jovovich ve James Franco Future World Filminde

James Franco, Bruce Thierry Cheung ile birlikte distopik bir blimkurgu filmi olacak Future World’u yöneteceğini...

Donnie Darko Devam Filmi Geliyor!

Richard Kelly, Donnie Darko sonrasında iki film daha yazdı ve yönetti fakat bizim için hala...

Kapat