Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GODZILLA 2014

Godzilla-poster-new

Ben hiç bir zaman pek bir Godzillacı olmadım. Ya dönemine yetişemedim ve sanırım dev robotlar herzaman dev yaratıklardan daha cezbediciydi benim için. Son izlediğim Godzilla  sanırım Mathew Broderick’li 1998 yapımı Godzillaydı ki soundtrack dışındaki herşey kötüydü o filmde.

Tabii Pacific Rim benim dev robot sevgimi yeniden depreştirmişken tee 2010 senesinden beri yapılacağı söylenen Godzilla rebootu ile ilgili bir haber görünce ne yalan söyliim biraz meraklandım.
godzilla_behindthescenes_set_pic

2014 Mayıs ayında çıkacağı söylenen Godzilla filminde birden fazla yaratık olacakmış. Hangi yaratıklar olacağı açıklandıysa bilmiyorum ama sanırsam Mothra veya Megalon olur gibi geliyor. Belki de yep yeni bir yaratık çıkar karşımıza bilemiyorum.

Ama son set görüntülerine bakılırsa büyük bir prodüksyon olacağa benzer. Bakalim göreceğiz ama kadrosunda Juliet Binoche ve Bryan Cranston (Breaking Bad)’un olması beni biraz şaşırttı. Ha tabii birde çok önemli bir cast daha Olson ikizlerinin küçük kardeşi Elizabeth Olson da oynuyormuş…

olsen-vs-godzilla-2014

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Stephen King’in IT Romanı Yeniden Beyaz Perdeye Geliyor!

Aslında IT de uzun süredir yapılmaya çalışılıp bir türlü hayata geçemeyen projelerden. True Detective’den tanıdığımız...

[Fragman] Ice Age: Collision Course

Günümüzde filmler kadar olmasa da serileşmiş bir çok animasyon film de bulunuyor. Bunların en uzun...

Kapat