Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

BİR MARIO KART ŞARKISI PATLAT BE JIMMY!

Ünlü Amerikan talk showcusu Jimmy Fallon’u bilmeyen var mı? Tanımam etmem diyenler işte şimdi tanıyacak! Hizmette sınır yok gördüğünüz üzere.

Jimmy Fallon’un popülaritesini ve video oyunlarına olan düşkünlüğünü takip edenler bilir. Her yeni hit oyun veya yeni konsol, duyurusu sonrası soluğu Jimmy Fallon’un şovunda alır mesela. 

Her ne kadar video oyunlarına yakınlık göstermesinin şovun bir parçası olduğu bariz belli olsa da, firmalar için sağlam bir tanıtım fırsatı sunduğu ve izlemesi eğlenceli olduğu kesin.

İşte bu sefer Jimmy abimiz Selena Gomez’i de yanına almış ve şarkıcı/söz yazarı Sam Hart’a ait olan “Mario Kart Love Song” adlı parçayı seslendirmişler.

Çok da güzel olmuş valla. Özellikle Mario Kart’a gönül vermişlerin bayılacağını düşündüğüm Jimmy/Selena düetini aşağıdan izleyebilirsiniz.


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Deadpool ve Cable Filmi Gelebilir!

New York’ta düzenlenen Deadpool fan etkinliğinde, hayranlara filmden birkaç özel bölüm izleyecekleri söylenmiş fakat bir...

DEATH RAY!!!!!

California’nın Mohave çölündeki güneş enerjisi santrali dünyanın en büyükleri arasında ve Şubat başlarında resmi olarak...

Kapat