Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

INJUSTICE HEDİYELERİ!

injt1.jpg

Hatırlar mısınız geçenlerde Exoblivione ile yeni dövüş oyunu “Injustice Gods Among Us” ile ilgili bir podcast yayınlamıştık? (bkz: GPoD4). Bu podcastte eğer Tiglon bize bir şeyler gönderirse sizlere dağıtalım demiştik. Tiglon’dan hediyeler geldi! PS3 için 10’ar adet Batman Arkham City, Red Son ve Zombie DLC kodu ve 10 adet Injustice: Gods Among Us t-shirt’ü!

injt.jpg

Ama öyle kuru kuru hediye etmek olmaz. Hediye kazanmak için Facebook’ta sorduğumuz soruya doğru cevabı vermeniz gerekiyor! İşi eğlenceli kılmak için sizin de istediğiniz şıkları ekleyebilmenizi sağladık (TROLLERİ GÖRELİM!).

Doğru cevabı verenler/seçenler arasından yapılacak çekilişle 30 kişi Injustice: Gods Among Us oyununun PS3 DLC paketi ve 10 kişi Injustice Gods Among Us T-shirt’ü kazanacak!

Yarışma 12 Mayıs Pazar‘a (21:00 diyelim saat olarak da) kadar devam edecek ve kazananlar sitemiz/Facebook sayfamız üzerinden 14 Mayıs Salı günü 22:00’da duyrulacak.   Not: DLC pack tercihinizi info@geekstra.com‘a mail atarak belirtebilirsiniz.


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
geekstra_wonderwoman
Wonder Woman Setinden Yeni Görüntüler!

Londra çekimlerini tamamlayan Wonder Woman ekibi Themyscira sahnelerini çekmek için İtalya’ya geçti. İtalya setinde, Themyscira’ya...

geekstra_few good men (1)
Aaron Sorkin A Few Good Men’i NBC İçin Canlı Performans Haline Getiriyor

Belki takip edenleriniz vardır ama NBC yıllardır büyük film ve tiyatro prodüksiyonlarını canlı bir televizyon...

Kapat