Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Malefiz Multi Touch Kitabı

maleficent

geekstra_maleficent_00

Disney’in Malefiz filmi 30 Mayıs günü vizyona giriyor ve tahminim her şeyden çok Angelina Jolie’nin Malefiz performansı merak ediyordur insanlar.

Disney Malefiz filminin çıkışına birkaç gün kala resmi Multi Touch Kitabı tanıttı. Malefiz filminin orijinal hikayesi olan Uyuyan Güzel animasyonundan daha önce hiç görülmemiş kareler, Malefiz filminin sahne arkası ve bir çok içerik barındıran dijital kitap iBooks’tan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Ne Malefiz filmini ne de kitabı uzun uzun tanıtacağım. Fakat ne yalan söyleyeyim kendimi 10 yaşında bir küçük kız olarak hayal ettim bir an. Önce Uyuyan Güzel’in Disney tarafından basılan resimli masalını okuyup (bunlar vardı bende eskiden…) sonra orijinal animasyonunu bir bardak sıcak çikolata eşliğinde izledikten sonra ertesi gün babamın elini tutup sinemada Malefiz filmini izleyip aynı gece yatmadan önce annemle iPad’den bu dijital kitabı birlikte okuduğumu hayal ettim ve o kızı kızdandım.

Filmle ilgili yorumlarımızı Geek Bakışı podcastimizden dinleyebilir, kitabın detayları ise aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

[youtube_sc url=”http://www.youtube.com/watch?v=URIRRRiF7Es”]

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

 

 


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
disneyinfinitymarvel2
Disney Infinity Marvel Super Heroes Detayları Açıklandı!

Daha önce tadımlık bir tanıtım videosu ile Disney Infinity oyununa gelişi müjdelenen Marvel karakterlerinin detayları...

geekstra_gta_skyfall_cover
GTA V’DE SKYFALL SAHNESİNİ CANLANDIRAN OYUNCULAR

Abi adamların işi gücü yok muymuş demek istiyorum ama bayağı emek harcayıp güzel de bir...

Kapat