Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Constantine Dizisine Adım Adım

Ve evet NBC Pilot bölümün siparişini vermiş.

Dark Knight ve Man of Steel’in senaristi David S Goyer’in NBC için Hellblazer serisini uyarlayacağını duyurmuştuk daha önce. Bu konu netleşmiş, ilk bölüm sipariş edilmiş ve Dexter senaristlerinden Daniel Cerone oturmuş yazmış. Gerçi “Hellblazer serisni uyarlayacak” demek ne kadar doğru tartışılır. Bildiğiniz üzre (bilmeyenler şuraya bir göz atabilir) Vertigo Hellblazer serisini bitirmiş ve DC comics karakteri gençleştirerek seriyi Constantine adıyla yeniden başlatmıştı. Dolayısıyla dizi muhtemelen bu yeni seriye paralel gidecek daha çok.

nbc-constantine-tv

Ayrıca yine şurada Guillermo del Toro’nun bir Justice League Dark filmi için kolları sıvadığını söylemiştim. O konuda bir hareketlenme yok gibi henüz. John Constantine karakterinin Justice League Dark kadrosunda da önemli bir rolü olduğu düşünülürse belki de dizinin alacağı tepkiye göre şekillenecek bu proje diyebiliriz. Yani ben derim. Sizi bilmem.


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
The Amazing Spider-Man 2 [Yeni Fragman]

The Amazing Spider-Man 2: Rise of Electro'dan yeni fragman geldi. 3dk'lık bu fragmanda daha bol...

1:1 BOYUTLARDA X-WING İSTEYEN?

Karşınızda 1:1 boyutlarda bir X-Wing. Lego'da çalışanlar yemeyip içmeyip 5,335,200 parçalık bu manyaklığı yaratmışlar. Bunu...

Kapat