Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Manhunter da Arrow’da!

Daha geçen gün şurada Arrow dizisine Felicity’nin annesi rolünde xxx’in kadroya dahil olduğunu duyurmuştuk. Şimdi ise Medium dizisinden tanıdığımız David Cubitt’in Mark Shaw rolünde Arrow dizisine katıldığı açıklandı.

Mark Shaw DC evreninde “Manhunter” ünvanını taşıyan bir çok kişiden biri ve Mark Shaw karakterinin kesinlikle dizide Manhunter’ı göreceğimiz anlamına gelmediğini baştan söylemekte fayda var. İkinci sezonda öldürülen Kate Spencer karakteri de Manhunter ünvanını bir zamanlar çizgi romanlarda taşımıştı.

geekstra_manhunter_02

Bir A.R.G.U.S. ajanı olan Mark Shaw, Oliver’ın sağdık şöförü Diggle ile yollarının kesişmesiyle diziye katılacakmış. 3. Sezonun 3. Bölümünde ilk defa seyircilerle buluşacak olan Mark Shaw karakteri umarım Manhunter olarak kadroya dahil olur.

Aslında Mark Shaw’un Manhunter karakterinin çizgi romanlardan hem Green Arrow ile hem de Arrow dizisine daha da entegre olacak gibi görünen Suicide Squad ekibiyle yakından ilişkisi var.

Manhunter adı DC evreninde bir çok defa el değiştirdi. Martian Manhunteri ile karıştırmamak lazım. Mark Shaw’un kullandığı Manhunter kod adı, Green Lantern’leri yaratan Guardian’ların Green Lantern öncesi yaratmış oldukları ve sonrasında kontrolden çıktıkları için yok edilen Manhunter adlı yapay zeka robotlardan geliyor.

Avukat olan ve adalet sisteminin eksikliklerini gören Mark Shaw dayısı tarafından Manhunters adlı gizli bir örgütün lideri olan Grand Master ile tanıştırılır. Shaw Manhunters örgütüne katılarak onların kostümünü ve güçlerini alır. Daha sonra Grand Master’ın önderliğindeki Manhunter’lar yaratıcıları Guardian’lara kafa tutunca JSA (Justice Society of America) ekibi ve özellikle Green Arrow, Manhunterlarla mücadele eder.

Grand Master tarafından aldatıldığını fark eden Shaw, Grand Master’ı öldürür ve Priveteer olarak kod adını değiştirir. Priveteer olarak faliyet gösterdiği sırada Red Tornado, Shaw’un aynı zamanda Star-Tsar adlı kötü olduğunu öğrenir ve Shaw hapise gönderilir.

Hapiste iken Suicide Squad ekibiyle bir görev yapar ve görevi sonrası serbest bırakılır.

Çizgi romandaki bu ilişkiler göz önünde bulundurulursa Mark Shaw’un Manhunter olması muhtemel görünüyor ve karakterin sevilmesi durumunda spin-off söylentileri dolanan Suicide Squad’ın bir parçası olarak da devam edebilir.

Arrow dizisi 8 Ekim tarihinde ekranlara dönüyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
67. Emmy Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu sabaha karşı 67. Emmy Ödülleri Törenine hepbirlikte (siz uyudunuz ben izledim!) şahitlik ettik. Töreni...

Star Wars’un Youtube Kanalı Abone Sayısı Şaka Gibi!

Bu koca bir şaka olmalı! Star Wars'un resmi Youtube kanalının abone sayısı 153 bin! Evet...

Kapat