Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Felicia Day Supernatural’a Dönüyor!

Bir çoğumuzun (karısı duymasın, en çok Saygın’ın) en sevdiği geek celebrity Felicia Day sanırım. Buffy the Vampire Slayer ile başlayan ilişkimiz, Dr. Horrible’s Sing Along Blog’undan, The Guild ve akabinde Geek and Sundry Youtube kanalına ve en son Supernatural’ın Charlie karakterine kadar devam etti.

Son zamanlarda bir takım saçma salak adamlar yüzünden biraz başı ağrıyor olsa da canımız ciğerimiz Felicia Day’in LARPçı Charlie karakterinin Supernatural’a dönüyor olması beni bayağı mutlu etti.

En son Charlie’yi OZ dünyasına uğurlamıştık ki o zamanlarda Supernatural’ın Spin off dizileri konuşuluyordu ve bazılarımız Charlie’li bir OZ spinoff’u diledik yıldızlardan ama zaten “köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı” durumuna yabancı değiliz…

geekstra_charlie_03

Neyse Supernatural yazarı Robbie Thompson (tüm Charlie’li bölümleri yazan arkadaş) ile yapılan bir görüşmede Charlie’nin OZ’dan peşine büyük bir bela takarak dönüş yapacağı ve Winchesterlarla birlikte bu belayla baş etmek için çabalayacağı söyleniyordu.

Supernatural dizisini hakkaten 10 senedir izliyoruz. Adamlarla resmen birlikte büyüdük hatta yaşlandık. Fakat Sam ve Dean’den öte bizi her sezon diziye kitleyen, Charlie gibi dizinin özgün konuk/destek oyuncuları olsa gerek. Supernatural, Bobby, Crawly, Castiel, gibi artık dizinin kalıcı oyuncuları olmuş (RIP Bobby) karakterler olsun, Garth, Abaddon, Kevin Tran, Meg, Ruby gibi sezonluk karakterler, hatta Loki, Charlie, Jody ve Jo gibi ara sıra karşımıza çıkan ve varlıklarıyla bölümü özel kılan karakterlerle dolu bir dizi haline geldi.

geekstra_charlie_01

Artık ana konudan çok bu karakterler için izliyorum denebilir. Belki de Charlie’nin dönüşüne bu kadar sevinmemin ana sebeplerinden biri bu dur.

Neyse kustum rahatladım 😀

tumblr_mh48fytlrl1qdqlhzo3_r1_500

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
JAPONLAR İÇİN İFTAR VAKTİ – ATTACK ON TITAN!

Japonya tarafında olup bitenleri takip edeniniz vardır elbet. Son dönemde özellikle okullarda başlayıp yayılan bir...

Rogue One: A Star Wars Story Yeni Fragman

Yaklaşık 4 ay önce Rogue One'ın ilk fragmanı yayınlanmış ve ana seriden daha büyük bir...

Kapat