Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

iZOMBIE CASTINGLERİ NETLEŞİYOR

geekstra_izombie_cast_00

DC’nin televizyon aleminde Marvel’den daha başarılı oluğunu boşuna söylemiyoruz. Tamam, belki Marvel’s Agents of Shield ABD ratingleri bakımından Arrow’dan çok daha fazla izleyici çekiyor olabilir ama izleyenlerin ve sosyal medya/internet üzerinden algılayabildiğim kadarıyla izleyen memnuniyeti olarak Arrow’un çok daha olumlu bir konumda olduğunu söyleye bilirim.

DC sadece Arrow ile değil, spin off olarak gelecek Flash dizi, Fox’da yayımlanacak olan Gotham dizisi, NBC’de yayımlanacak olan Constantine dizisi ve Arrow ve Flash gibi yine CW üzerinden yayımlanacak olan iZombie dizi projeleriyle de fanlarını heyecanlandırıyor.

IZombie benim pek de iyi bildiğim bir çizgi roman değil. Fakat bir çizgi roman uyarlaması olması dışında pilot bölümüne cast edilecek oyuncular arasında dikkat çeken isimler var.

geekstra_izombie_cast_05

Rose McIver benim için yeni bir isim. Once Upon a Time serisnin Tinkerbell’i olarak tanınan oyunu iZombie’nin ana karakterlerinden Liv’i canlandıracak.

geekstra_izombie_cast_01

Malcolm Goodwin Clive karakterini oynayacak. En son Breakout Kings ve House of Cards’da kaburgacı’nın oğlu olarak karşımıza çıkmıştı.

geekstra_izombie_cast_02

Robert Buckley Major karakterini oynayacak. Kendisini One Tree Hill, 666 Park Avenue gibi dizilerden hatırlarsınız belki.

geekstra_izombie_cast_04

Alexandra Krosney Payton karakterini canlandıracak. Sanırım aralarında en bilindik karakter Alias, heroes gibi dizilerden hatırladığımız David Anders. Anders’ın kötü karakteri oynayacak olmasına şaşıranlar el kaldırsın! Anders Blain karakteri olarak cast edilmiş.

geekstra_izombie_cast_03

Pilot bölümü Veronica Mars’ın yaratıcısı Rob Thomas ve Diane Ruggiero tarafından yazılan dizinin 2014-2015 sezonunda seyircisiyle buluşması planlanıyor.


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Stephen King’in Cell Uyarlamasından Fragman

Stephen King’in aynı adlı filminden uyarlanan ve King’in senaryoya da el attığı Cell için ilk...

 Iron Fist’ten İlk Görüntüler

Marvel’in Netflix dizisi Iron Fist’in çekimleri New York’ta sürmekte. Dizide Iron Fist/Danny Rand karakterini canlandıran...

Kapat