Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Mr. Freeze Gotham’da Olacak Mı?

geekstar_gotham_mrfreeze_0

Fox’un yeni dizi sezonunda izleyicilerle buluşturacağı Gotham dizisinde yer alacak kötü karakterler az çok belli oldu. Biliyoruz ki Penguen, Poison Ivy, Riddler ve Catwoman başta olmak üzere Batman evreninin bir çok kötüsü dizide yer alacak.

HitFix ile yaptığı bir röportajda dizinin yönetmeni Danny Cannon Mr. Freeze’in de dizide yer alabileceği ihtimaline değindi.

“Orijini pek de net olmayan Mr. Freeze karakteri ile ilgili Burno ile görüşeceğim. Eğer Geoff ve Bruno’yu ikna edebilirsem bu karakterin dizide yer alması söz konusu olabilir.”

Bu karakterin diziye dahil olup olmayacağına yönelik bir netlik getirmese de Gotham’ın daha gerçekçi bir atmosfer oluşturmak istediği hissini alıyorum (bu bağlamda Poison Ivy nasıl işlenecek bir başka soru işareti tabii). Yani seyirciye ister bilimsel ister büyü kökenli normal gündelik hayatın çok dışında bir konsept ortaya koymayacaklar gibi geliyor ve Mr. Freeze kafasında fanus ile gezen bir buz adam…

geekstar_gotham_mrfreeze_02

Gotham’ın Batman öncesi daha Bruce Wayne diz boyu iken geçtiği ve Batman’in büyük düşmanlarının (daha doğrusu bu karakterlerinin güçlerini kazanmalarının) Batman’in varlığı sonrasında ortaya çıktıklarını düşünürsek (en azından çizgi romanlarda Mr. Freeze güçlerini Batman sonrası elde ediyor. Poison Ivy ise bazı orijin hikayelerine göre Batman öncesi Seattle’da öğrenciyken, bazıları da Batman sonrasında bilim insanıyken güçlerini kazanıyor) normal “insan” hallerinin işleneceği anlamına geliyor olacaktır ve yukarıda bahsettiğim “gerçekçilik” bozulmayacaktır (kendim sordum kendim cevapladım iyi mi?).

Eğer Mr. Freeze karakteri diziye işlenirse umarım onu bir psikopat olarak değil de bir romantik olarak işlerler…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
superior-iron-man-cinar
Superior Iron Man’in Çizeri Yıldıray Çınar!

Belli ki bu hafta bol bol Marvel'in sonbahar yeniliklerini konuşacağız. Thor ve Captain America haberlerinden...

blizzard_outcast
Blizzard’ın Yeni Oyunu: Outcasts

Blizzard gün itibariyle yeni oyunu Outcasts'i duyurdu ! Artık Blizzard evreninde istediğiniz "Epik" dövüşlerde yerinizi...

Kapat