Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

SUPERNATURAL SPINOFF’UNA YENİ İSİM

geekstra_bloodlines_01

Hepimiz Supernatural’in modern pop ve geek kültüründe kült/klasik’leşmiş bir konumu olduğunda hemfikirizdir sanırım. Tamam artık diziyi pembe dizi gibi izliyoruz ama olsun sevdik bir kere…

Bu sene 9. sezonunu devam ettirmekte olan dizinin en az iki sene daha devam edeceği kesinleşti ve tabii haberimizin asıl konusu olan Spinoff’u da gelecek.

Chicago’a şehri gölgelerden yöneten 5 suç ailesinin aslında birer yaratık ailesi olduğu ve bu ailelere karşı intikam peşinde olan bir avcı’yı konu alacak olan dizi bize ilk “Tribes” adı altında duyrulmuştu. CW yöneticileri biraz daha seksi olsun diye dizinin adını “Bloodlines” olarak değiştirmiş. Bir backdoor pilot, orijinal dizide 29 Nisan tarihinde yayımlanacak.

Bir gelişme daha, Melissa Roxburgh “bloodlines” dizisinin pilotuna dahil edilmiş. Daha önce Arrow, Diary of a Wimpy Kid gibi dizi/film’lerde oynayan oyuncu “Bloodlines”da Violet adında bir kurtkadın’ı canlandıracak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GOTHAM DİZİSİNDE BRUCE VE SELINA

FOX'un çekimlerine bu ay başlayacağı Gotham dizisinin Gordon'u geçtiğimiz haftalarda açıklanmıştı. Daha yan rollerde izleyeceğimizi...

Yetenek Avcısı Yarın Vizyonda!

Bir sporcu menajeri olarak kariyerini kurtarmak için son bir çaba gösteren JB Bernstein (John Hamm)...

Kapat