Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

DC Sinematik Evreni Agresif Bir Şekilde Genişleyecek!

Marvel Studios’un sinemadaki başarısını en çok kıskanan DC ve Warner Bros olsa gerek. Sadece ticari başarı açısından değil adamların kurguladıkları evren ve bu evrenin temellerini ne kadar iyi attıkları gelecek projelere franchiselere ne kadar sağlam bir zemin hazırladıkları… Marvel Studios’un Ironman ve Hulk ile başlayan serüveni ve Avengers ile sağlamlaşan temelleri gelecek 5 belki de 10 yıl için, Marvel sinematik evreni kapsamında çıkartacakları her filmi 2-0 önde başlatacak düzeyde. Marvel’in sinematik olarak sırtının yere gelmesi için artık ya çok saçma bir şeyler yapması gerekecek yada beni oynattıkları 600 milyon dolarlık bir Namor filmi çekmeleri gerekecek.

Warner Bros CEO’su Kevin Tsujihara New York Times’e verdiği bir röportajda Warner Bros’un DC’nin sinematik açılımında daha agresif bir tutum sergileyeceğini söyledi. Tsujihara “bu sene kapsamlı bir DC filmler listesi açıklanacak ve bu listede bir Justice League filmi de bulunacak” dedi.

geekstra_warner-bros_dc_02

Yalnızca DC karakterlerinden bahsetmeyen Tsujihara Harry Potter serisi ile aynı evrende geçen ve J.K Rowling’in Harry Potter serisinden spin-off ettiği “Fantastic Beasts and Where to Find Them” adlı kitapların da 3 filmlik bir seri halinde perdeye taşınacağından bahsetti.

“Fantastic Beasts and Where to Find Them” serisi Harry Potter’dan 70 yıl öncesinde New York’ta geçecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Kill Zone 2

Yazı ve podcastlerimizi takip edenler bizim aksiyon filmlerini özellikle de biraz daha Hong Kong ekolünden...

Amazon Yayın Haklarını Aldı, Yüzüklerin Efendisi Dizisi Geliyor !

  Geçtiğimiz günlerde HBO, Amazon ve Netflix bir Lord of the Rings dizisi yapmak için yarış halindeydiler....

Kapat