Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

DC Sinematik Evreni Agresif Bir Şekilde Genişleyecek!

Marvel Studios’un sinemadaki başarısını en çok kıskanan DC ve Warner Bros olsa gerek. Sadece ticari başarı açısından değil adamların kurguladıkları evren ve bu evrenin temellerini ne kadar iyi attıkları gelecek projelere franchiselere ne kadar sağlam bir zemin hazırladıkları… Marvel Studios’un Ironman ve Hulk ile başlayan serüveni ve Avengers ile sağlamlaşan temelleri gelecek 5 belki de 10 yıl için, Marvel sinematik evreni kapsamında çıkartacakları her filmi 2-0 önde başlatacak düzeyde. Marvel’in sinematik olarak sırtının yere gelmesi için artık ya çok saçma bir şeyler yapması gerekecek yada beni oynattıkları 600 milyon dolarlık bir Namor filmi çekmeleri gerekecek.

Warner Bros CEO’su Kevin Tsujihara New York Times’e verdiği bir röportajda Warner Bros’un DC’nin sinematik açılımında daha agresif bir tutum sergileyeceğini söyledi. Tsujihara “bu sene kapsamlı bir DC filmler listesi açıklanacak ve bu listede bir Justice League filmi de bulunacak” dedi.

geekstra_warner-bros_dc_02

Yalnızca DC karakterlerinden bahsetmeyen Tsujihara Harry Potter serisi ile aynı evrende geçen ve J.K Rowling’in Harry Potter serisinden spin-off ettiği “Fantastic Beasts and Where to Find Them” adlı kitapların da 3 filmlik bir seri halinde perdeye taşınacağından bahsetti.

“Fantastic Beasts and Where to Find Them” serisi Harry Potter’dan 70 yıl öncesinde New York’ta geçecek.


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
Vikings’in Yeni Sezonunda Jonathan Rhys Meyers’ı Göreceğiz

Viking'leri takip edenler aramızda mı? O zaman size mükemmel bir haberim var. History Channel popüler...

Agent Carter Dizisinde Son Gelişmeler

Agent Carter’ı hatırladınız mı? Hani Captain America First Avenger filminde Cap’in olası yavuklusunu oynayan Britanya...

Kapat