Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Annabelle

The Counjuring filminde gördüğümüz ökült deposunda hani o tüy ürpertici oyuncak bebek vardı ya, adı Annablle ve filmi geliyor.

24 Ekim tarihinde vizyona girecek olan film “The Counjuring” filminin öncesinde Annabelle adlı bu lanetli bebeğin “macera”larını anlatacak.

geekstra_annabelle_02

John R. Leonetti tarafından yönetilen ve Annabelle Wallis, Alfre Woodard, Brian Howe, Tony Amendola gibi oyuncuların rol aldığı filmin konusu kısaca şöyle:

John Form habile karısı Mia için mükemmel bir hediye bulmuştur. Bu hediye, beyaz bir gelinlik giymiş antika bir oyuncak bebek yani Annabelle dir.

Bir gece John ve Mia’nın evi satanistler tarafından istila edilir. Çifte saldıran satanistler aynı zamanda karanlık bir ritüel ile korkunç bir kötüyü yer yüzüne çağırırlar ve bu kötü Annabelle’in içinde can bulur…


Counjuring’i izlerken de çok gerildiğimi hatırlamıyorum ve Annabelle’in de “Korku” türü adına bir devirm olmayacaksa da çıtır çerezlik güzel bir film olabileceğe benzer.

Fragmanın sonundaki sahne ilginç tricklerin olacağına dair ümit veriyor gibi…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Bad Moms Fragmanı

STX Entertainment’in yeni komedi filmi Bad Moms’ın yeşil ve kırmızı şeritli fragmanları yayımlandı. The Hangover’ın...

DÖVÜŞ KULÜBÜ 2 KAZANANLAR BELLİ OLDU! (4-5. Hafta Çekilişi)

13 Eylül'de şurada duyurumuzu yapmış ve etkinliğimizi başlatmıştık. Geekstra, Ayrıntı Yayınları'nın desteği ile Dövüş Kulübü 2...

Kapat