Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

JOHANSSON’DAN AVENGERS 2 AÇIKLAMALARI

ultron

Black Widow’u (Scarlet Johansson) ilk olarak Iron Man 2’de gördüğümde bu kadar uzun soluklu bir karakter olacağını pek tahmin etmemiştim. Ama şimdi anladığım kadarıyla Winter Soldier’da da büyük bir rolü olacak ve zaten Avengers 2’de de yine rolünü devam ettireceğini biliyorduk.

geekstra_avengers2_01

Johansson, Empire dergisi ile yaptığı söyleşide Avengers 2 hakkında böyle şeyler demiş:

“Şu anda tamamıyla Avengers 2’ye yoğunlaşmış durumdayım. Bana kalırsa senaryo çok karanlık ve ciddi. Senaryo’nun tek cümlelik keskin bir mizah anlayışı var ve tabii ki çok zekice yazılmış.”

geekstra_avengers2_02
“İnsanların birinci filmde izlediği ve beğendiği çizgi roman kaynaklı oluşunun getirdiği o heyecanı devam ettiriyor ama çok akıllıca yazılmış ve ilk filmin devamı olduğunu size hissettiren bir film olacak. İlk filmin nostaljisini hissetmiyorsunuz kaldığınız yerden karakterlerin ilerlediğini hissediyorsunuz. Film derin ve bence insanların Marvel sinema dünyasını bu kadar benimsemelerinin sebebi de tüm filmlerin heyecanlı, aksiyon dolu ve epik olmasının yanında bir ağırlığının da olması. Bu o ağırlığı hissedecekleri bir film olacak.”

Avengers: The Age Of Ultron 1 Mayıs 2015 tarihinde ABD’de vizyona girmesi planlanıyor ve daha Türkiye giriş tarihi belli değil.


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
geekstra_lucy_01
[Fragman] Lucy’den Özel Klip

Luc Besson’un son filmi Lucy heyecanla beklediğimiz bilimkurgu macera filmlerinden. Gizemli bir kimyasalın kanına karışması...

geekstra_killing joke (1)
Batman: The Killing Joke’un Çıkış Tarihi Açıklandı

The Killing Joke, uzun zamandır beni pek tatmin edemeyen DC animasyonları için ümit bağladığım bir...

Kapat