Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Star Wars Spin-off’u Darth Vader Filmi Mi Olacak?!

Aslında Disney/Lucasfilm, Star Wars serisinden bağımsız bir hikaye anlatacak spin-off filminin yönetmen ve yazarını geçen hafta duyurmuştu. Film Gareth Edwards tarafından yönetilecek ve senaryo Gary Whitta tarafından yazılacak.

Bu spin-off’un konusu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı ama internet olası bir Boba Fett, Yoda, Han Solo veya Chewbacca filmi için şimdiden heyecanlanmış görünüyor. Fakat senarist Gary Whitta’nın tweeti başka bir şey ima ediyor gibi.

“New Boss” olarak ima ettiği kişi Darth Vader ise spin-off filminin bir Darth Vader filmi olacağı anlamına mı geliyor? Sonuçta Anakin’in Darth Vader olması ve “A New Hope” arasında anlatılabilecek bir zaman dilimi var ve episode 1-3 + Clone Wars’ı düşünürsek yeni neslin tanıdığı ve en çok benimsediği karakter Anakin olsa gerek.

geekstra_starwars_spinoff_02

Şahsen Yoda filmi görmek tercihim olur ama filmin çıkış tarihinin 16 Aralık 2016 olduğu göz önünde bulundurulursa daha 1,5 sene bize hiç bişiy söylemez bu adamlar.

Film Darth Vader filmi olacaksa da Hyden Christensen’i oynatmasınlar! Gerçi Episode 3 sonrası bir Darth Vader hikayesi olacaksa kaskı olacak ve ses değişecek ama olsun!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
SUPER BOWL FİLM FRAGMANLARI – NOAH

Bu filmle ilgili ne düşünmem gerektiğini bir türlü çözemedim ve fragman kafamı daha da karıştırdı....

KISSENGER İLE SANAL ÖPÜCÜKLER GÖNDERİN!!

Şaka değil gerçek. Singapur bazlı Lovotics firması tarafından geçen Haziran ayında Newcastle'da düzenlenen "İnteraktif Sistemler...

Kapat