Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Steven Spielberg’in Yeni Projeleri Belli Oldu!

Bir çok kişi tarafından “son on yılın en büyük yönetmeni” olarak adlandırılan Steven Spielberg, 2012’de Lincoln’den beri yeni bir film yönetmedi. Şimdi iki büyük ve hatta çıkış tarihi kesinleşmiş film üzerinde çalıştığı açıklandı.

İlk film, Tom Hanks ile birlikte çalıştığı bir soğuk savaş filmi olacak. Çıkış tarihi 17 Ekim 2015 olarak belirtilen film Coen kardeşler tarafından yazılıyor. Soğuk savaş sırasında, bir casus uçağı pilotunun iade şartlarının pazarlığı için, CIA tarafından Sovyet Birliği’ne gönderilen avukat James Donovan’ın gerçek hikayesini anlatacak.

geekstra_steven_01

İkinci proje ise Roald Dahl’ın The BFG adlı kitabının bir uyarlaması olacak. 1 Temmuz 2016 çıkış tarihli film, E.T’nin senaristi Melissa Mathison tarafından senaryolaştırılıyor ve küçük bir kızın Büyük Arkadaş Canlısı Dev ile olan dostluğunu anlatıyor (BFG’nin açılımı Big Friendly Giant).

geekstra_steven_02

Savaş filmlerini pek sevmiyorum daha doğrusu tarihi savaş filmlerini ama Coen Kardeşler tarafından yazılan bir filmin Steven Spielberg’ın elinde nasıl bir yapıma dönüşeceğini merakla bekliyorum. The BFG’in de günümüz nesli için ikinci bir E.T. olup olmayacağını da merak etmiyor değilim açıkçası.

Sizin için hangi film daha çekici?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Jared Leto, Joker Rolü Hakkında Konuştu

Suicide Squad filminde The Joker karakterine  hayat verecek olan Oscar ödüllü aktör Jared Leto, karakteri ile ilgili  Entertainment...

ABC 2016-2017 Sezonu Dizi Listesini Duyurdu

Fox’un ardından ABC’de 2016-2017 dizi listesini duyurdu. 2016-2017 Sonbahar dizi programı şöyle: Pazartesi Conviction (Yeni)...

Kapat