Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Geekstra Shop Açıldı!

Uzun bir süredir Geekstra’nın Online Mağazası için çalışıyoruz. Türlü badireler atlattık ama sonunda başardık (galiba). Artık bizim de minik bir “Shop”umuz var.

Geekstra Shop‘un amacı öncelikle koleksiyoner GEEKlere, yeni ürünler/oyuncaklar ve bunları edinebilecekleri ekstra bir kapı sunmak. Tabii yalnızca koleksiyonerlere değil, anne-babalara, çocuklara, hediye alırken zorlananlara, yaratıcı ve farklı ürünlere ilgi duyanlara, içindeki çocuğun büyümesine asla izin vermeyenlere!

mavel1

Mağazadaki ilk ürün Momot

Kore’nin meşhur kağıt oyuncak (Paper Toyz!) tasarımcısı/üreticisi Momot’un Disney, Blizzard, Star Wars ve Marvel lisanslı ürünleri Geekstra Shop’un raflarındaki yerlerini aldı.

80’ler ve 90’larda Türkiye’de çocuk olanlar karton evler furyasından nasibini illa ki almıştır. Gazetelerin hediye ettiği o karton evler halen bazı ailelerin vitrinlerinde duruyor biliyoruz. O dönemin çocuklarına kes/katla/yapıştır nostaljisini yeniden yaşatacak bir marka Momot. Fakat bu defa evlerle değil, en sevdiğiniz film, oyun, çizgi roman ve çizgi film kahramanlarıyla! Wolverine’den Iron Man’e, Darth Vader’dan Chewbacca’ya, Mickey Mouse’dan Winnie the Pooh’ya uzanan geniş bir ürün yelpazesi sizi bekliyor.

starwars_momot

Neden “Dükkan/Mağaza” değil de Shop?

Böylesi kulağımıza daha hoş geldi.

İlk Momot’umu aldım, peki şimdi nasıl yapacağım bunu?

Figür şık bir kutuyla geliyor. Tek yapman gereken kutunun içindeki sayfaları çıkarıp, sayfalarda bulunan tırtıklı bölgelerden parçaları ayırmak ve yine işaretli yerlerden katlayıp yapıştırarak parçaları biraraya getirmek. Figürü tamamladıktan sonra yine Momot’un kutusunun içinden çıkan, figürüne uygun tasarlanmış mini vitrini hazırlayıp, figürü kendi vitrininde sergileyebilirsin.

Türkçe altyazılı detaylı anlatım için:

Momot dışında başka GEEK ürünleri de getirecek misiniz?

Momot figürleri bizim de çok sevdiğimiz ve kişisel olarak koleksiyonunu yaptığımız ürünler. Bu yüzden Momot ile başladık ancak elbette mağazamızdaki ürün kataloğuna yeni ürünler eklenecek. Yerli yabancı çizgi romanlar, figür ve heykeller, posterler, tekstil ürünleri, anime ve manga ürünleri de yavaş yavaş Geekstra Shop’a eklenecek!

Ödeme seçenekleri: Kradi kartı ve PayPal

Kargo: Ücretsiz

Gönderim: Türkiye’nin her yerine

Geekstra Shop’un henüz amatör bir girişim olduğunu lütfen unutmayın. Yaşanabilecek (hani olacağı tutar) ufak tefek sorunlar için özrümüzü şimdiden dileyelim ve hatalarımızı bize bildirmekten lütfen çekinmeyin diyerek bitirelim.

Online Mağaza İçin TIKLA -> geekstra.sopsy.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
EMMY ÖDÜLLERİ YAKINDA!

Evet... Emmy dönemi yaklaşıyor yine. Bu sene 64.sü verilecek Emmy Prime Time Ödülleri 23 Eylül...

[Fragman] Gotham: Villains

2014 sonbahar sezonunda FOX'ta yayınlanmaya başlayacak Gotham dizisinden yeni bir fragman geldi. Villains ismiyle ortamlara...

Kapat