Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Bir X-Force Filminin Tam Zamanı Olduğuna 5 İşaret!

geekstra_xforce4

Fox’a her ne kadar Fantastic Four başta olmak üzere bizi hayal kırıklığına uğratan birçok süper kahraman filmi için küfür etsek de, X-Men First Class ile birlikte X-Men filmlerini toparlamış olmasına ve gelecek Deadpool filmi için teşekkür etmemiz gerek. Biliyorum Fox’u süper kahraman filmleri konusunda olumlu bir değerlendirmeye tabi tutmak pek kabul gören bir şey değil ama iyi yaptığı işlerde de hakkını vermek lazım.

Fox’un gündeminde uzun süredir X-Force filminin olduğu söyleniyor. Bence de bir X-Force filminin tam zamanı! 2013 senesinde Fox, Kick-Ass 2’nin yazarı ve yönetmeni olan Jeff Wadlow’u X-Force senaryosunu yazması ve muhtemelen yönetmesi için işe alınmıştı.

Jeff Wadlow projenin başına geçtikten sonra 5 karakterli bir ekip kurulacağını açıkladı. Bu 5 karakterin kimler olacağını açıklamamasına rağmen röportajlarında Deadpool, Wolverine, Cable, Psylocke, Colossus ve Domino hayranı olduğunu belirtmişti.

Senaryo X-Force’un yaratıcısı Rob Liefeld ile de paylaşılmış ve Liefeld’in tepkisi “etkileyici ötesi” olmuştu. Senaryonun en iyi tarafının ekip üyelerinin birbirleriyle olan bağları ve arkadaşlıkları olduğunu belirten Liefeld, filmde Deadpool ve Cable’ın yer alacağı bilgisini de sızdırmıştı…

Fox’ta her şey bir X-Force filminin yapımına doğru hızla yol almaya başladığı sırada internet ortamlarına “sızdırılan” Deadpool deneme çekiminin beklenenden büyük ilgi görmesi üzerine, “bir Deadpool filmi farz!” diyerekten tüm süper kahraman filmlerinin üstünde bir öncelik tanınarak Deadpool yapımına başlandı.

Evet şimdi gelelim fasulyenin faydalarına…

Devam>>

Önceki1 - 6Sonraki
Klavyenizi ← → kullanarak ilerleyin


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Deadpool 2 Teaser!

Deadpool başarılı bir filmdi. Hatta belki de Fox'un X-Men cephesindeki en iyi filmiydi. Zaten karakter...

Hazırlanın XBOX ONE Geliyor!

Evet duyduk duymadık demeyin! Geçtiğimiz Kasım ayında 13 ülkede satışa çıkan Microsoft'un yeni generasyon konsolu...

Kapat