Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

NATHAN FILLION – BOOSTER GOLD?

Neden olmasın? Her ne kadar Castle dizisini sevsem de gönül Nathan abimizi bir süper kahraman kostümü ve/veya fantezi/bilim kurgu dünyasında görmek ister.

Biliyorsunuz ki Galaksi’nin Koruyucuları filminde çok da bariz olmayan bir cameo yapmıştı kendisi ve DC animasyonlarında bir çok defa Green Lantern’ı seslendirdi.

Summer Glau ve Adam Baldwin ile birlikte katıldıkları Wizard World Comic Con Chicago panelinde bir izleyicinin “hangi süper kahramanı canlandırmak isterdiniz” sorusuna Nathan Fillion şu şekilde cevap verdi.

“Sanırım iyi bir Booster Gold olabilirim. Gösteriş seven, sığ… Benim olayım bu zaten. Fazla zeki olmayan… Evet bunu kotarabilirim.”

geekstra_booster gold (2)

Evet Nathan Fillion’dan kesinlikle iyi bir Booster Gold olabilir (her ne kadar Castle’ın son sezonlarında biraz salmış gibi görünse de). Alında biraz daha genç olsa ilginç bir Animal Man de olabilirdi belki ama Nathan Fillion – Booster Gold castingi sanırım Brad Pitt – Plastic Man castinginden sonra wishlistimde iki numaralı yere geçti.

Sorunun cevaplandığı anın videosunu izlemek isteyenlere

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Geek&Drink 6: En İyi 5 Aksiyon Filmi Bölüm 1

Selam Gençler! Uzun bir aranın ardından bir Geek&Drink ile yeniden karşınızdayız! Özleyenler bira bardaklarını kaldırsın!...

Antman Dedikoduları!

Geçenlerde yaşadığımız büyük kalp kırıklığının (bilmeyenler için Edgar Wright filmi yönetmekten vazgeçmişti) ardından internette Antman...

Kapat