Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Spider Man Marvel’da!

Spider Man ile ilgili uzun süre internette gezinen dedikodular ve Marvel/Sony tarafından yapılan üstü kapalı açıklamalardan sonra sonunda resmi bir duyuru yapıldı.

Spidey artık Marvel’da!

geekstra_spiderman_marvel_03

Sony’nin son iki Amazing Spider-Man’in hasılatından çok da memnun olmadığı ve seriyi bir sinematik evrene dönüştürme planlarının da pek iyi gitmediğini ve Marvel ile anlaşmalar yapılabileceğini Sony’nin hacklenmesi sonrası internete sızan e-postalardan okmuştuk. Marvel ve Sony arasında yapılan anlaşma sayesinde hakları hala Sony’ye ait olan Spider-Man filmleri artık Marvel tarafından çekilecek ve ilk filmin 28 Temmuz 2017’de vizyona gireceği söyleniyor. Sony 1999 senesiinde Spider-Man çizgi roman serisinin film haklarını 7 milyon dolara satın almış ve 5 Spider-Man filmi ile 4 milyarın üstünde hasılat yapmıştı.

geekstra_spiderman_marvel_01

Film yapımının Marvel’e geçmesiyle Spider-Man yeni bir reboot ile karşı karşıya. Yani Amazing Spider-Man’in baş rolü Andrew Garfield’ın yerine yeni bir Peter Parker demek. Serinin reboot edilmesi Sony’nin Venom, Sinister 6 ve diğer Spiderverse projelerinin de çöpe gittiği anlamına gelebilir. Fakat Sony’nin halen filmin dağıtımı, finansı ve yaratıcı kontrolünü elinde tuttuğu da bir gerçek.

Andrew’yu Peter Parker rolünde daha fazla görmek isterdik ama Spidey’nin Marvel’de yeni bir başlangıç yapması için reboot şart. Beni asıl heyecanlandıran stand alone Spider-Man filmlerinden ziyade “Event” konseptli planlanmış filmlerde Spider-Man’e yer verip vermeyecekleri.

Civil War’da olacak mı? Peki ya Avengers 3’te? Agents of Shield’da “New York’ta binaları tırmanarak kendini süper kahraman sanan tipler de görünmüş” gibi espriler yapacaklar mı? Belki de Felicia Hardy’yi diziye dahil ederler?

geekstra_spiderman_marvel_02

Siz ne diyorsunuz Geekstralılar?


Comments to Spider Man Marvel’da!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Altın Kızlar’dan Betty White’ın Deadpool İzlenimlerini Merak Ediyor Musunuz?

Bu haberde benim yazacağım pek bir şey yok. Size Betty White anlatsın… https://youtu.be/uB1YkQT5YBs Betty White...

Batman v Superman Yeni Kısa Fragman

Batman v Superman Dawn of Justice'ten yeni fragman geldi! Aslında fragmanın fragmanı demek daha doğru...

Kapat