Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Spider Man Marvel’da!

spidey

Spider Man ile ilgili uzun süre internette gezinen dedikodular ve Marvel/Sony tarafından yapılan üstü kapalı açıklamalardan sonra sonunda resmi bir duyuru yapıldı.

Spidey artık Marvel’da!

geekstra_spiderman_marvel_03

Sony’nin son iki Amazing Spider-Man’in hasılatından çok da memnun olmadığı ve seriyi bir sinematik evrene dönüştürme planlarının da pek iyi gitmediğini ve Marvel ile anlaşmalar yapılabileceğini Sony’nin hacklenmesi sonrası internete sızan e-postalardan okmuştuk. Marvel ve Sony arasında yapılan anlaşma sayesinde hakları hala Sony’ye ait olan Spider-Man filmleri artık Marvel tarafından çekilecek ve ilk filmin 28 Temmuz 2017’de vizyona gireceği söyleniyor. Sony 1999 senesiinde Spider-Man çizgi roman serisinin film haklarını 7 milyon dolara satın almış ve 5 Spider-Man filmi ile 4 milyarın üstünde hasılat yapmıştı.

geekstra_spiderman_marvel_01

Film yapımının Marvel’e geçmesiyle Spider-Man yeni bir reboot ile karşı karşıya. Yani Amazing Spider-Man’in baş rolü Andrew Garfield’ın yerine yeni bir Peter Parker demek. Serinin reboot edilmesi Sony’nin Venom, Sinister 6 ve diğer Spiderverse projelerinin de çöpe gittiği anlamına gelebilir. Fakat Sony’nin halen filmin dağıtımı, finansı ve yaratıcı kontrolünü elinde tuttuğu da bir gerçek.

Andrew’yu Peter Parker rolünde daha fazla görmek isterdik ama Spidey’nin Marvel’de yeni bir başlangıç yapması için reboot şart. Beni asıl heyecanlandıran stand alone Spider-Man filmlerinden ziyade “Event” konseptli planlanmış filmlerde Spider-Man’e yer verip vermeyecekleri.

Civil War’da olacak mı? Peki ya Avengers 3’te? Agents of Shield’da “New York’ta binaları tırmanarak kendini süper kahraman sanan tipler de görünmüş” gibi espriler yapacaklar mı? Belki de Felicia Hardy’yi diziye dahil ederler?

geekstra_spiderman_marvel_02

Siz ne diyorsunuz Geekstralılar?


Comments to Spider Man Marvel’da!

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
WhatsApp Image 2017-03-14 at 00.53.21
Mart Ayının Çizgi Roman Kazananları Belli Oldu!

Selam gençler! Mart ayında sitemizden duyurduğumuz Ayın Çizgi Romanı kazananları belli oldu. Kısaca hatırlatmak gerekirse, her ay...

geek-n-ndrink-6
Geek&Drink 6: En İyi 5 Aksiyon Filmi Bölüm 1

Selam Gençler! Uzun bir aranın ardından bir Geek&Drink ile yeniden karşınızdayız! Özleyenler bira bardaklarını kaldırsın!...

Kapat