Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Razer Yeni Mikrofonu Seiren Pro’yu Duyurdu!

GEEKSTRA_RAZER_MIC

Selam gençler!

Video oyun severlerin yakından tanıdığı ve takip ettiği dünyanın önde gelen oyuncu aksesuarları firması Razer, streamer’lar, YouTuber’lar, video içerik yayıncıları ve müzisyenler  için tasarlanmış dijital mikrofonu Razer Seirēn Pro’yu duyurdu.

Razer_SeirenPro 02

Özellikle yayıncılık işini profesyonel anlamda yapan kişiler için kaliteli bir mikrofon gerçekten çok önemli. Zira hali hazırda oynadığınız oyunun sesi üzerine konuştuğunuz bir içerik üretiyorsunuz ve sesinizin  uğultularla veya üst kattaki komşunuzun duvara çivi çakması gibi dış etmenlerle karışmasını istemiyorsunuz.

İşte bu noktada Razer Seirēn Pro devreye giriyor. Razer’ın yeni kondenser mikrofonu, XLR kayıt yapma ve yüksek geçişli filtre gibi önemli özellikler taşıyor. Böylelikle yayıncıları arka plandaki rahatsız edici seslerden kurtarıyor.

Vay be! Bizim podcastler için bir tane bu mikrofondan edinsek hiç fena olmaz gibi ne dersin Ristto?

Razer_SeirenPro 03

Razer Seirēn Pro’yu analog XLR veya dijital USB bağlantısı ile kullanarak kayıt yapmanızda mümkün. Bu seçenek sayesinde doğrudan miksaj masasına ve kameralara bağlanabiliyor ki kullanıcılar isterse XLR seçeneği ile çoklu mikrofon ve enstrümanları miksaj masasına bağlayarak daha gelişmiş bir hareket kabiliyetine sahip olabilecekler. Harika. Bizim miksaj masamız yok ama olanlar için güzel bir özellik.

Razer_SeirenPro 01

Razer Seirēn Pro ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve ürünleri incelemek için Razerzone  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hadin


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
geekstra_star_trek_beyond (1)
Yeni Star Trek Beyond Karakter Posterleri

Paramount Star Trek Beyond için yeni karakter posterlerini paylaştı. Chekov, Spock, Bones, Jaylah, Uhura, Sulu...

submit-header
The Game Awards 2017: Kazanan Breath Of The Wild

Oyun endüstrisinin Oscar’a cevabı The Game Awards bu yılki ödüllerin sahiplerini açıkladı. Etkileyici gösteriler eşliğinde...

Kapat