Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Batman Solo Filminde İstemediğimiz Kadar Karakter Olacak

Daha önce Batman solo filmleri için Ben Affleck ve Geoff Johns’ın tüm yaratıcı kontrolü elinde bulunduracağından bahsetmiştik. Söylentilere göre bu bir kamyon dolusu kötüyü filme tıkıştırarak gerçekleşebilir.

Daha önce Death in the Familiy ve Under the Hood hikayelerinden esinlenileceği söylenen Ben Affleck’in Batman filmi belki de Jason Todd’un Joker olarak geri dönüşünü anlatacak olabilir. Birth.Movies.Death.’in haberine göre:

Batman’in bir çok düşmanı filmde boy gösterecek. Film tıka basa Batman kötüleri ile dolu olacak. Ben Affleck ve Geoff Johns bu filmin en iyi Batman filmi olmasını istiyorlar ve bunun için ellerindeki tüm fırsatları değerlendirecekler. Batman’in evreni oluşmuş halde bize sunulacak.

Bu kadar kötüye bir hikaye vermek ve filmin akışına dahil etmek pek de mantıklı değil o nedenle eğer söylentiler doğruysa bir çok kötüyü Arkham’daki odalarında veya kısa flash backlerle göreceğimizi tahmin ediyorum.geekstra_batman1Eğer Under the Hood teması ile gideceklerse, Batman’in kendi iç sorgulamasında Gotham’ın Batman’i doğurduğu gibi şehrin ve Batman’in varlığının doğurduğu kötülerin bitmeyen kör döngüye girişini anlatmak isteyebilirler. Bu sonsuz mücadeledeki en büyük kaybı olan Jason’un Batman’in hayatına unutulamaz bir hata, düzeltilemez bir başarısızlığın simgesi olarak geri dönüşünü göstermek için diğer Batman kötülerini bir anlatım aracı olarak kullanmak mantıklı bir tercih olabilir. Tıpkı Scott Snyder’ın Death of The Family hikayesinde Joker’in Penguen, Riddler ve Twoface’i kullandığı gibi.geekstra_batman2Bunların hepsi söylenti ve fan teorileri tabii… Siz Ben Affleck’in nasıl bir Batman hikayesi anlatmasını isterdiniz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Comments to Batman Solo Filminde İstemediğimiz Kadar Karakter Olacak

  • Umarım böyle bir hataya adım atmaz, frank miller’in batman the dark knight returns çevirerek BvS öncesini anlatan bir filmde olabilir böylece

    Sonsuz 4 Mayıs 2016 15:17 Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Star Wars: Episode VIII Setinden Görüntüler

Britanya Krallığının üyesi olmak bir çok avantajlara sahip ve belli ki Star Wars set ziyareti...

[Yorumlu] Dark Knight III – The Master Race – Dark Knight Serisi

Frank Miller’ın Dark Knight serisi “Batman” denince çoğu çizgi roman yorumcusunun ilk 5’te sıraladığı ikonik...

Kapat