Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Video] Batman vs Superman Kim Kazanır?

Çok kısa zaman önce keşfettiğim ve keşfeder etmez tüm videolarını izlediğim bir adam var. Adı Tyler ve Youtube’da The Imaginary Axis adlı bir kanalı var.

Şimdiye kadar izlediğim videolar arasında en eğlenceli ama aynı zamanda en detaylı ve altı dolu geek muhabbetini yapan arkadaşlardan biri kendisi.geekstra_batmanvssuperman1Tyler kendisini bir bilim nerdü ve bir çizgi roman nerdü olarak tanımlıyor. Kesinlikle katılıyorum.

Tüm DC geçmişini araştırarak Batman ve Superman arasındaki tüm dövüşleri ele alıp, gerçekte kimin kazanacağına dair bir inceleme yaptığı şu videoyu izlediğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Tyler’ın Deadpool’un ölümsüzlüğü ile ilgili çektiği videoyu ve Flash’ın gerçekten ne kadar hızlı olduğunu anlattığı videoyu da kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Painkiller Jane Filmi Geliyor!

SDCC'den (San Diego Comic-Con) haberler gelmeye başladı. JBC'nin (ertan Ergil'in) bizzat olay yerinden(!) ilettiği fotoğrafları...

[Fragman] Spider-Man Homecoming Fragmanı Buarada!

Sonunda beklenen fragman düştü! https://youtu.be/xrzXIaTt99U Fragmanın müzik seçimine bayıldım sanki bir John Hughes ve Avengers...

Kapat