Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Vanessa Hudgens Powerless Kadrosunda!

Daha önce NBC’nin “Powerless” adında DC evreninde geçen bir ofis komedi dizisi hazırlığında olduğunu şurada bildirmiştik.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre, Vannesa Hudgens dizinin başrol oyuncusu olarak Emily Locke karakterini canlandıracak. Emily karakteri şöyle tasvir ediliyor:

İşini seven bir sigorta uzmanı olan Emily kimsenin dikkatini çekmeden işine yoğunlaşmayı seviyor ama kahramanların şehrini yakıp yıkmasından da canı sıkılmaya başlıyor.

A to Z’nin yazarı Ben Queen tarafından yazılan Powerless’in pilotunu yönetici yapımcı Michael Patrick Jann yönetecek. Dizinin kadrosuna Christina Kirk’ın da dahil olduğu söyleniyor.

NBC’nin Powerless dizisi DC evreninin bir parçası olacak ve NBC yöneticisi Jennifer Salke’nin dediğine göre “süper kahramanlar yalnızca camın ardındaki yeşil perdede değil, karakterlerimiz sokakta yürürken onlarla omuz sürtecek ve şehrin altını üstüne getirdiklerini göreceğiz. Olay en büyük ve en ünlü süper kahramanları göstermek değil. Bu dünyanın büyük küçük bir çok süper kahramanla dolu olduğunu göstermek. Bu da çok geniş bir süper kahraman yelpazesini sergileyebileceğimiz anlamına geliyor.”

Giderek diziye olan ilgim artıyor. Sizin düşünceniz nedir gençler?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
Guillermo Del Toro Projeleri!

IGN Comic Con sırasında yayımladığı canlı programda Guillermo Del Toro’yu konuk almış haberim yokmuş… Yapılan...

American Gods’ın Medya Karakterini Gillian Anderson Canlandıracak

Neil Geiman’ının American Gods romanının televizyon dizisi olarak uyarlanmakta olduğunu daha önce sizlerle paylaşmıştık. Kitabın...

Kapat