Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Agents of Shield Marvel’s Most Wanted’a Yol Veriyor

Daha önce şurada Marvel’in Agents of Shield’dan spin off dizisi “Marvel’s Most Wanted” dizisinin yapılacağından bahsetmiştik.

Bobbi “Mockingbird” Morse ve Lance Hunter karakterlerinin hikayelerini işleyecek olan dizi, Agents of Shield’ın “Parting Shot” adlı bölümüyle alt yapı çalışmalarına başlayacak.geekstra_marves most wanted (1)Hydra’nın defakto lideri konumunda olan Gideon Malick’in peşinden Rusya’ya giden Bobbi ve Hunter suikast girişimleri sırasında tuzağa düşerler. Hayatlarını kurtarmak için ikilinin yardımına koşan Shield ekibi bir daha aynı olmayacaktır.

Yukarıda da bahsettiğim üzere bu bölüm muhtemelen Most Wanted’in alt yapısını yapacak, Hunter ve Bobbie Delroy Lindo tarafından canlandırılan Dominic Fortune’un da yardımı ile yeni maceralara atılacak.geekstra_marves most wanted (2)Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. uzun bir aranın ardından ekranlara döndü ve “Parting Shot” bölümü ise 22 Mart’ta ekranlara gelecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
Street Fighter: Assassin’s Fist [Fragman]

Machinima uzun bir süredir Street Fighter web serisi üzerinde çalışıyordu. Honda sponsorluğunda çektikleri 12 bölümlük...

[Fragman] Night At The Museum 3

Dalga geçmeyin ama Night At The Museum serisini çok severim. Güneş battığında müzenin içindeki gizemli...

Kapat