Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Daniel Craig’li Purity Showtime’a Geliyor

Daha önce şurada Daniel Craig’in Purity adlı bir projeye imza attığını sizlerle paylaşmıştık. O dönemde henüz bir kanal ile anlaşılmamıştı ve yeni bir projeye başlamış olmasından ziyade Daniel Craig’in James Bond rolüne dönmeme ihtimali daha büyük bir haber niteliği taşıyordu.

Şimdi Showtime yetkilileri Craig’in Purity projesini resmen duyurdu ve dizi hakkında kısa bir açıklama yaptı.geekstra_purityJonathan Franzen’in aynı adlı romanından uyarlanacak olan dizi (Franzen aynı zamanda dizinin de yazarlarından biri olacak) Todd Field’in hem yazar hem de yönetici yapımcı olarak görev alacağı 20 bölümlük bir dizi olacak. Bu 20 bölüm 2 seneye yayılarak yayımlanacak ve dizinin resmi açıklamasının bir kısmı şöyle:

Purity, genç idealizm, aşırı sadakat ve acımasız cinayetleri konu alan ahlaki olarak kompleks bir hikaye. Frenzen’in detaylı romanı gerçeğin peşinde olan ve bu gerçeği her ne pahasına saklı tutmaya çalışan karakterlerle dolu.

Doğu Berlin’den Bolivya ormanlarına, Doğu Harlem’den California Redwood’larına geniş ve çeşitli coğrafyalarda geçen Purity, inanılmaz derecede kapsamlı olmakla birlikte yoğun bir samimiyete de sahip bir trajikomedi.

Dizinin yapımı önümüzdeki sene başlayacak. James Bond rolü için yeni oyuncu arayışları devam ediyor olsa da aslında hala Daniel Craig’in James Bond rolüne geri dönmeyeceği resmi olarak açıklanmış değil.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Game of Thrones 2 Dakikalık Yeni Fragman

Bugün fragmanlara doyamadık. Suicide Squad, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ve Ninja Kaplumbağalar 2 derken şimdi...

[Fragman]THE MACHINE

The Machine bir İngiliz gerilim-bilim kurgu filmi. Büyük bütçeli bir Holivut yapımı olmadığı için radarlarımıza...

Kapat