Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Alien: Covenant’an Yeni Görseller

Saygın biraz dertlenmiş olsa da ben fragmanı sevenlerdenim. Fragmanın göstermedikleri yüzünden filmi eleştirmeyeceğim çünkü Aliens: Covenant pazarlama ekibinin mantığını (kendimce) haklı buluyorum.

Prometheus’u çok sevmiş (her fırsatta söylediğim mükemmel açılış sekansı beni benden alıyor) biri olarak Ailen’i “uzayda korku filmi” etiketinden de ayrıştırmasını çok beğendim. Fakat anladığım kadarıyla “Alien’in tadı tuzu Xenomorph’dur!” diyen büyük bir kesim var ve bu arkadaşlar bir “Alien” filmi olarak Prometheus’tan çok tatmin olmadılar. Pazarlama ekibi de o ”o zaman dans!” diyerek olayı doğrudan oraya bağladılar.alien-covenant-birth

Benim tahminim Prometheus kadar Aliens evrenini sorgulayan filmler olmasa da aksiyon, korku ve evren genişletmeyi dengede tutmaya çalışan bir film olmaya çalışacak. David’in tek başına yaşadığı bir gezegene inen Covenant adlı geminin mürettebatlarını konu alacağını açıkladılar sonuçta Prometheus sonrasını kısmen de olsa anlatacaklardır. Zira noomi Rapace de oyuncular arasında listelenmiş.alien-covenant-ridley-scott-on-the-bridge

Bir de Michael Fassbender’ın iki farklı karakter (iki farklı android David/Walter) oynaması gibi bir durum olacak sanırım ki, başlı başına eğlenceli bir fikir. Ayrıca Rıpley ile karşılaştırmak gibi bir haksızlık yapmadan Katherine Waterston’un nasıl bir performans sergileyeceğini de merak ediyorum.

Bu arada filmin redband fragmanını paylaşmış mıydım?

Ridley Scott tarafından yönetilen film 19 Mayıs 2017’de vizyona girecek ve oyuncu kadrosunda Michael Fassbender, Katherine Waterston, James Franco, Noomi Rapace, guy Pearce, Callie Hernandez, Billy Crudup, Danny McBride gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Yeni Shield’a Yeni Coulson!

Çizgi roman uyarlaması diziler arasında aslında beni bayağı hayal kırıklığına uğratan dizilerdendi Agents of Shield....

Yeni X-Files Fragmanı

X-Files 16 Emmy ödülü, 5 Golden Globe ve 1 Peabody ödülü ile yayınlandığı dönemde (1993-2002) büyük bir fenomene...

Kapat