Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Alita: Battle Angel’ı Rosa Salazar Canlandıracak

geekstra_battle angel

Bu yıl Manga/Anime tarnrılarının yılı sanırım. Hollywood’da yapımı için neredeyse 10 küsür yıldır sıra bekleyen iki efsane, Ghost in the Shell ve Battle Angel projelerinde yol katediliyor.

James Cameron’un teeeeeeeeeeeee Titanic döneminden beri live actiona uyarlamak istediği Alita: Battle Angel için geçen sene Robert Rodriguez’i yönetmen olarak işe alınmıştı. Zira kendisi Avatar 2-3-4-5-6-7-8-9-n ile uğraşıyor.

Collider’ın haberine göre Battle Angel’i canlandıracak oyuncu sonunda belli oldu. The Maze Runner: The Scorch Trials ve FXX’in Man Seeking Woman dizisinin son sezonunda izlediğimiz Rosa Salazar rolü kapmış.

Battle Angel’in konusu kısaca şöyle:

Alita hafızasını kaybetmiş bir cyborgdur. Bir doktor Alita’yı çöplükte bulur ve hayata döndürür. Alita yalnızca bir savaşçı olarak eğitimini hatırlamaktadır ve bu yeteneğini kullanarak suçluları ortadan kaldırmaya başlar.

Filmde Alita’nın kendisini yeniden keşfetme ve aşkı bulma yolculuğu konu alınacakmış.geekstra_rosa salazarBence Rosa Salazar iyi bir seçim olmuş. 10 yıl önce olsa belki Summer Glau da iyi bir tercih olabilirdi…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
geekstra_ryan reynolds
Ryan Reynolds Mars Yolcusu!

Deadpool daha vizyona girmeden devam filminin çekileceği açıklanmış, sonrasında da senaryonun yazılmakta olduğu duyurulmuştu. Deadline’ın...

geek-bakisi-COVER
GEEK BAKIŞI OSCAR ÖZEL BÖLÜMÜ!

 Selam gençler! Geçtiğimiz Pazartesi Saygınla ben aslında olmak istediğimiz kadar genç olmadığımızı fark ettik. Oscar...

Kapat