Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Christoph Waltz James Bond Filmlerine Devam Edecek mi?

Sizi bilmiyorum ama Spectre’de Christoph Waltz’ın (bizim çevremizde “Bizim Alman” olarak da bilinir) oynayacağı açıklandığında filme karşı zaten büyük olan ilgim daha da büyümüştü.

Şahsım adına en beğendiğim karakter oyuncularından birinin en sevdiğim film serisine dahil olmasının yarattığı beklenti çok büyüktü. Tabii bu da Spectre’nin beklentilerimi karşılamamış olmasına olan hayal kırıklığımı bir o kadar daha büyüttü.

Lafı uzatıp bunu Spectre ile ilgili eleştiri yazısına dönüştürmeden, filmde eleştiriye layık bulduğum mevzular arasında Christoph Waltz’ın karakterinin çok kolay ve utanmazca bir şekilde harcanmış olmasını ilk onuma koyduğumu belirteyim.

James Bond 'Spectre' film photocall Featuring: Daniel Craig,Christoph Waltz Where: London, United Kingdom When: 04 Dec 2014 Credit: Lexi Jones/WENN.com

kaynak: Lexi Jones/WENN.com

Filmle ilgili böyle düşünceler içerisindeyken Christoph Waltz’ın seriye dönebileceği ile ilgili bir haberle karşılaşmak bayağı sevinç vericiydi. Tabii Christoph’un dönüşü için bir koşul var, o da Daniel Craig’in Bond rolünde devam etmesi.

Geçen sene Spectre’nin vizyona girmesi sürecinde Craig çok sansasyonel açıklamalar yapmıştı. Bond karakterinin düzenbaz şövenist olduğunu ve Sony için çalışmanın ne kadar kötü olduğunu hatta bir daha bir Bond filmi çekecek olursa bunun yalnızca para için olacağını söylerken öte yandan da bir film için daha sözleşmesi bulunduğu da açıklanmıştı.

Christoph Waltz’ın karakterinin Bond’un üvey kardeşi olması kurgusu nedeniyle Daniel Craig’in yokluğu bu hikayenin devamlılığını bozacağından mı Waltz’ın dönüşü Craig’e bağlanıyor yoksa klasik Hollywood politik cevabı olarak Craig’in James Bond serisine dönmeyeceği varsayımına dayanarak Waltz topu Craig’e mi atmaya çalışıyor bilemiyorum. Fakat umarım Daniel Craig, James Bond serisi ve Sony ile olan sorunlarını çözer ve hem Craig hem de Waltz bir Bond filmi için daha kamera karşısına geçerler.

Sonuçta serinin tek sayıları çok iyi ve çift sayılar meh~ yani bir sonraki filmin iyi olma olasılığı çok yüksek!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
The Intelevator: Akıllı Asansör!

Yapay zeka kendini aşsa ve asansörlere entegre edilse ne olurdu? Tabii ki facia! "The Intelevetor"...

Batman V Superman Dedikoduları!

Hepimizin sabırsızlıkla beklediği ve en azından şimdilik (veya geekler için) 2016’nın en büyük sinematik olaylarından...

Kapat