Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Daniel Craig Bond’u Bırakıyor Mu?

Buna benzer bir başlığı daha öncede attık sanki… Adamın James Bond serisiyle derdi bir türlü bitemedi…

Henüz resmi olarak yapılmış bir açıklama değil sadece bir spekülasyon bu… Bu spekülasyonun çıkmış olmasının nedeni ise Daniel Craig’in Purity adlı bir dizi için 20 bölümlük bir sözleşme imzalamış olmasından kaynaklanıyor. Purity henüz herhangi bir kanal tarafından satın alınmadı ama kadrosunda Daniel Craig’in olacağını öğrenen kanalların projeye büyük ilgi göstermekte oldukları söyleniyor.

Eğer ki Daniel Craig gerçekten bir dizi projesine başlıyor ise, önümüzdeki James Bond filminin zaman çizelgesiyle çakışma ihtimali çok yüksek.geekstra_james_bond-(4)Daha önce Daniel Craig, Sony ile film çekimleri sırasında yaşadığı sıkıntılar nedeniyle Spectre’nin çıkışıyla birlikte hem film hem de stüdyo hakkında ağır laflar etmişti. Bir daha James Bond olmak istemediğini, Sony’nin Spectre devam filmini Spectre ile peş peşe çekmek istemesi üzerine bunun bir delilik olduğunu hatta bu noktadan sonra bir daha James Bond olursa yalnızca para için olacağını söylemişti.

50’ye de yaklaşıyor Craig abi ve kendisinin modernize ettiği daha fiziksel bir James Bond’u oynamak fiziksel olarak zorlayıcı hale gelmiş olabilir. Bond filmi çekmek istememesi için anlaşılabilir bir sebep.geekstra_james_bond-(1)Öte yandan bu haber Daniel Craig’in Bond olmayı bıraktığı anlamına gelmek zorunda değil. Bond filmlerinin uzun aralar verdiğini de biliyoruz. Craig’in Spectre sonrası tepesi atmış madem, Sony Craig’in bir sonraki Bond filmine kadar kafa dağıtmak için ara proje almasına müsaade etmiş (veya Craig bunu şart koşmuş) olabilir.

Tek bir isteğim var Daniel, senin oynadığın Bond filmlerinde tek sayılar iyi (Casino Royale, Skyfall), çift sayılar kötüydü (Quantum of Solace, Spectre). Bırakacaksan tek sayıda bırak…geekstra_james_bond-(2)Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GPoD 45: Komplo Teorileri – Bölüm 2

Selam Gençler! Komplo Teorileri Podcastimize devam ediyoruz! Bu podcastimizde hükümet ve toplumsal komplolarına ve biraz...

Spielberg’ten Epik Fantezi Dizisi!

Steven Spielberg’in Amblin Television firması Extant sonrası yeni dizisi için bir epik fantezi kestirmiş gözüne....

Kapat