Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Edge of Tomorrow Yeniden!

Tom Cruise 2014 yapımı Edge of Tomorrow filminin ikincisini çekme hazırlığında. Doug Liman’ın yeniden yönetmen koltuğunda olacağı devam filminin senaryosunu Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse yazacak.

All You Need Is Kill adlı Japon romanından uyarlanan film, benim için 2014’ün en beklenmedik filmlerinden biriydi. Açıkçası filmi bu kadar beğeneceğimi hiç tahmin etmemiştim. Komedi unsurlarından Emiliy Blunt’ın karakterine, iyi işlenmiş bir hikayeydi.

ABD pazarında beklediğini bulamamış olsa da uluslararası pazarda ilgi görmüş. Emily Blunt’ın filme dönüp dönmeyeceği konusunda henüz bir açıklama yok ama geçen sene Tom Cruise devam filmi olması durumunda Emily’nin de projeye dahil olmak istediğini belirtmişti.

Rita olmadan Edge of Tomorrow mu olur? Olmaz tabii…geekstra_edge-of-tomorrow-(1)Orijinal romanı veya uyarlama mangayı okumadığımdan filmin hikayeyi ne kadar değiştirdiğini bilmiyorum. İkinci film için belki orijinal hikayeden ilk filmde kullanılmamış malzemeleri işleyecekler, belki de ikinci bir istila veya bir şekilde hayatta kalmayı başaran bir Alpha bulacaklar…

Konu ne olursa olsun, Doug Liman’a güvenim tam. Emily Blunt da dönerse kesinlikle kötü bir film çıkacağını düşünmüyorum.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Comments to Edge of Tomorrow Yeniden!

  • Şahsen çekilmemesi taraftarıyım, çok nadir filmler ilkinden iyi olmuştur. Bu da ilkinden iyi olacağını sanmıyorum. Sen birinci film ile iyi bir final yapmışsın zaten niye zorluyorsun ki.

    Can Bolat 12 Nisan 2016 22:45 Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
Supernatural 11. Sezon 10. Bölüm Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

21 Ocak'ta izleyeceğimiz yeni bölümün adı The Devil in the Details (Şeytan Ayrıntıda Gizlidir). https://www.youtube.com/watch?v=m6jHtbzo0sY...

[Fragman] Yeni Warcraft TV Spotları

Blizzard’ın Warcraft filmi için iki yeni TV spot yayımlandı. Blizzard’ın efsane oyunu Warcraft’ın beyaz perde...

Kapat