Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Fast 8 Fragman Teaser’ı

İlk filmi izlediğimde “Point Break’in kopyasını neden yapmışlar ki?” dediğim film dünyanın en büyük film serilerinden biri haline geldi ve 8. Filmi yakında perdelere gelecek.

Serinin deli bir fanı olmasam da aralarında yine de severek izlediğim filmlerin olduğunu itiraf etmeliyim ve Fast 8’de Charlize Theron’u  görecek olmak başlı başına bu filmi izlemem için bir [Fragman] Fast 8 Fragman Teaser’ıneden.geekstra_charlize_fast-8Son zamanlarda fragmanın lansmanı gibi saçma bir konsept doğmuş olması beni biraz sinirlendiriyor ama yapacak bir şey yok hypeın hypının hypının üstüne kurulu bir basın ve medya ile besleneniyoruz artık.

Filmin resmi fragmanı 11 Aralık’ta paylaşılacak ve filmin kendisi ise 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek. F. Gray Gray tarafından yönetilen filmin kadrosunda Charlize Theron, Kristofer Hivju, Scott Eastwood, Helen Mirren, Kurt Russel, gibi yeni isimlerin yanı sıra Vin Diesel, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Nathalie Emmanuel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Tyrese Gibson, Ludacris gibi eski seri oyuncuları da yer alıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
The Leftovers Sezon 3 Tarihi Açıklandı

The Leftoversı ilk sezonun ortasında bıraktım. Çünkü çok etkileyici bir diziydi ve psikolojimin kaldırabileceğinden şüphe...

GPoD 25 – Patreon ve Topluluk Destekli İçerik Üretimi

Selam Gençler! Yeni bir GPod bölümü buyurun! GPod EP 25'te nerdeden estiyse Kafkaesk ve R.ist.T.O....

Kapat