Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

James Bond İlk Kadın Yönetmenine Mi Kavuşuyor?

Baştan söyleyeyim bu bir söylenti. En azından şimdilik. James Bond serisi için yeni bir Bond ve yeni bir yönetmen arayışı sürüyor ve Th Radio Times’ın haberine göre Barbara Broccoli’nin dikkatini çeken isimler, Bond rolü için Tom Hiddleston ve yönetmenlik görevi için Susanne Bier.

Eğer Susanne Bier Sam Mendes’den görevi devralır ise James Bond serisinin ilk kadın yönetmeni olacak.geekstra_tom hiddlestonTom Hiddleston ile birlikte daha önce The Night Manager dizisinde birlikte çalışmış olan Bier’ın yönetmenlik görevini alması durumunda Hiddleston’unda Bond olma ihtimalinin yükseleceği söyleniyor. Tabii seri filmlerde ana karakteri canlandıran oyuncuların yönetmenlere göre daha kalıcı oldukları göz önünde bulundurulursa Bier’in Bond seçiminde bir söz sahibi olabileceği pek mantıklı gelmiyor.

Bir kadın yönetmenin James Bond’u yönetecek olması, “şövenist” sıfatı ile sıkça eşleştirilen James Bond karakterini nasıl değiştirecek bilemiyorum ama ilginç bir değişiklik olacağını tahmin ediyorum. Öte yandan erkeklik ikonu haline gelmiş bir karakterin bir kadın yönetmen tarafından mevcut hayranları tatmin edebilecek bir biçimde yorumlanıp yorumlanamayacağı konusunda da bir çok kişinin aklında soru işareti yarattığı da bir gerçek.

Gençler sizce Bond serisinin yönetmenin cinsiyeti önemli mi? Eğer Bond serisi için bir kadın yönetmen seçecek olsanız kim olurdu?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
Jeff Goldblum, Independence Day Film Karakteri David Levinson İle Tanışırsa

Jeff Goldblum Independence Day: Resurgence’in tanıtımı için büyük emek veriyor. Her ne kadar Ryan Reynolds’un...

[Liste] Geekler İçin En İyi Star Wars Yılbaşı Hediyeleri

Benim gibi her sene geek arkadaşınıza yıl başında ne alacağınız konusunda kararsız kalanlardan mısınız? O...

Kapat