Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Live Action Full Metal Alchemist Setinden Görüntüler

Live Action olmasını istediğimiz çizgi romanlar listemizde Daikhan’ın bahsettiği Full Metal Alchemist, Japonya’da live action film oluyor!

Çekimleri başlamış olan filmin setinden görüntüler gelmeye başladı (her ne kadar biz biraz geç paylaşmış olsak da). Ryosuke Yamada adlı oyuncunun canlandıracağı Edward Elric karakterini aşağıdaki fotoğraflarda görebilirsiniz.geekstra_fma (3) geekstra_fma (2) geekstra_fma (4)Açıkçası bir manga uyarlaması olduğu ve film de bir Japon yapımı olduğu için tabii ki Japon oyuncuların baş rolleri üstlenmesi normal fakat ne yalan söyleyeyim görsellerdeki oyuncu, kostüm vb pek hoşuma gitmedi. Elbette filmde tam olarak böyle görünmeyecektir fakat sanki fuardan bir cosplayci çevirmişler ve poz verdirmişler gibi duruyor.

Podcastte de dediğim gibi Full Metal Alchemist’in animesi gibi bir live actiona uyarlanabileceğini düşünmüyorum. Özellikle de simyacıların dövüş sahneleri (hele ki Edward’ın) hem çok hızlı ve fiziksel hem de bir çok çevresel etkileştim barındıran sahneler. Belki statik kamera ve bir yığın CG ile kotarılabilir ama üstüne bir de aktüel kameralar işin içine girdiğinde koreyografi ve CG çok çok iş ve maliyet çıkartacaktır diye düşünüyorum.geekstra_fma (1)Belki film Japonya’da gişe başarısı gösterir ve 15 sene sonra ABD yapımı bir remake gelir. Matthew Vaughan çekse süper olmaz mı?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
Thor The Dark World DVD Yarışması

Selam gençler! Geçen hafta Geek Bakışı'nda incelemesini yaptığımız (ahanda link) Thor The Dark World'un Tiglon...

Sofia Coppola Deniz Kızını Yönetecek?

Sanırım süper kahramanlar, vampirler ve zombielerden sonra HollyWood’un yeni gözdesi masallar Tamam tamam masal hikayeleri...

Kapat