Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Sürpriz Cloverfield Devam Filmi: 10 Cloverfield Lane

2008 yılında Drew Goddard’ın yazdığı, Matt Reeves’in yönettiği ve J.J. Abrams’ın yapımcılığını üstlendiği Cloverfield büyük ses getirmiş ve devam filmi için beklenti uyandırmıştı.

Michael Bay’in dün vizyona giren 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi filmini izlemeye gidenler büyük bir sürpriz ile karşılaştı. Çekildiğini bile bilmediğimiz 10 Cloverfield Lane‘in ilk fragmanı bu filmle birlikte yayınlanmaya başladı.

Dan Trachtenberg önce The Cellar ardından Valencia olarak duyrulan ilk uzun metrajlı filminin aslen ismi gizlenen bir Cloverfield devam filmi olduğunu öğrenmiş olduk böylece. Yapımcı koltuğunda yine J.J. Abrams var, senaryo ise  Josh Campbell ile Matthew Stuecken’e ait. Baş rollerde ise Mary Elizabeth Winstead, John Gallagher Jr. ve John Goodman yer alıyor

10 Cloverfield Lane 11 Mart 2016’da vizyona girecek. Yani filmin vizyona girmesine 2 aydan az bir süre kalana kadar saklamayı başarmış Abrams filmi bizden.

 


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
Titan Z – Kenarda Köşede 3000 Doları Olanlar Yaşadı!

Nvidia PC konusunda sınır tanımayan deliler için yeni ekran kartı olan GeForce GTX Titan Z'yi...

Activision Blizzard Dizi/Film İşine Mi Giriyor?

İnternette gezinen söylentilere göre Activision Blizzard bir film/dizi yapım stüdyosu kurmak amacıyla sektör yöneticileri görüşüyormuş....

Kapat