Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Kahramanların Savaşı Spider-Man Fragmanları

Eminim şimdiye gören görmüştür ama sitede bulunsun dedik.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’nın son iki TV spotu Spider-Man’e biraz daha zaman ayırıyor. Fragmanlardan anlaşıldığı kadarıyla Spidey bildiğimiz ve sevdiğimiz zevzekliğiyle karşımızda olacak.

Spider-Man’in eğlenceli ve komik yönü Amazing Spider-Man filminde Andrew Garfield’ı sevmeme neden olan en büyük sebeplerden biriydi.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmini izleme fırsatı bulmuş olanların söylediğine göre filmde beklediğimizden çok daha fazla Spidey göreceğiz.

Filmle ilgili şu ana kadar tek bir kötü yorum görmedim ve istemsizce beklentim yükselmiş bulunuyor. Filmin hiçbir şekilde kötü olacağını tahmin etmiyorum fakat umarım yükselen beklentileri de karşılayabilirler.

6 Mayıs’ta vizyona girecek. Film, Anthony ve Joe Russo kardeşler tarafından yönetildi ve kadrosunda Chris Evans (Steve Rogers / Captain America), Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Scarlett Johansson (Natasha Romanoff / Black Widow), Anthony Mackie (Sam Wilson / Falcon), Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff / Scarlet Witch), Paul Bettany (The Vision), Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye), Don Cheadle (Jim Rhodes/War Machine), Sebastian Stan (Bucky Barnes / Winter Soldier), Chadwick Boseman (T’Challa / Black Panther), Emily VanCamp (Sharon Carter / Agent 13), Daniel Brühl (Baron Helmut Zemo), Frank Grillo (Brock Rumlow / Crossbones), William Hurt (General Thaddeus “Thunderbolt” Ross), Paul Rudd (Scott Lang / Ant-Man) ve Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man) gibi oyuncular bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Comments to [Fragman] Kahramanların Savaşı Spider-Man Fragmanları

  • Öngösterim yok mu yahu?

    halil saygın 28 Nisan 2016 11:06 Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
GPoD 13 : HANNIBAL

Selam gençler!! Uzun zamandır muhabbetini çevirmek istediğimiz Hannibal dizisini konuşuyoruz bugun Kafkaesk ve R.ist.T.O. ile!...

Death Note R-Rated Olacak

Ardı ardına bir çok film R-Rated olacaklarını açıklayıp duruyor. Bu filmlerin Deadpool filmi sonrasında R-Rated...

Kapat