Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Marvel’in Netflix Karakterlerini de Barındıracak Mı?

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’nın vizyona girmesine pek bir şey kalmadı. Disney, filmle ilgili yaptığı son açıklamada Russo kardeşlerin Community’de birlikte çalıştıkları Jim Rash ve True Blood’dan da tanıdığımız Alfre Woodard’ın Kahramanlın Savaşında yer alacaklarını belirtti.

Russo’lar Kaptan Amerlka: Kış Askeri filminde de Community ekibinden Danny Pudi’yi kısa bir kameo için kullanmışlardı. Jim Rash’in benzer bir kameo için filme katılmış olabilir. Fakat asıl Netflix cross-over ihtimalini gündeme getiren, Alfre Woodadr’ın kadroya dahil edilmiş olması.geekstra_cap3_1Alfre Woodard, Netflix’in bir sonraki Marvel dizisi olan Luke Cage dizisinde Mariah Dillard karakterini canlandıracak. Marvel’in “bir oyuncu MCU’da yalnızca bir karakter canlandırabilir” politikasını göz önünde bulunduracak olursak, Woodard’ın Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde de Dillard karakterini canlandıracağı kesin gibi görünüyor. Eğer bu doğru ise bu teknik olarak ilk Netflix MCU cross-overı olmuş olacak.

Fakat bir yan karakterin cross-overı çok da umurumuzda değil diyorsanız. Çizgi romanlarda işlenen Civil War hikayesinde Jessica Jones ve Luke Cage’in ne kadar kritik roller oynadıklarını hatırlarsınız. Kısa bir easter egg için bile olsa bu karakterlerin Kaptan Amerika: Kahramanların savaşında ve akabinde 923405 karakter oynatacaklarını iddia ettikleri Avengers: Infinity War filmlerinde de görmek harika olur.geekstra_cap3_2Siz ne düşünüyorsunuz gençler? Bir cross-over görür müyüz yoksa Alfre Woodard alakasız bir karakter mi canlandırıyordur?

6 Mayıs’ta vizyona girecek Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, Anthony ve Joe Russo kardeşler tarafından yönetildi ve kadrosunda Chris Evans (Steve Rogers / Captain America), Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Scarlett Johansson (Natasha Romanoff / Black Widow), Anthony Mackie (Sam Wilson / Falcon), Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff / Scarlet Witch), Paul Bettany (The Vision), Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye), Don Cheadle (Jim Rhodes/War Machine), Sebastian Stan (Bucky Barnes / Winter Soldier), Chadwick Boseman (T’Challa / Black Panther), Emily VanCamp (Sharon Carter / Agent 13), Daniel Brühl (Baron Helmut Zemo), Frank Grillo (Brock Rumlow / Crossbones), William Hurt (General Thaddeus “Thunderbolt” Ross), Paul Rudd (Scott Lang / Ant-Man) ve Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man) gibi oyuncular bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Comments to Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Marvel’in Netflix Karakterlerini de Barındıracak Mı?

  • çok rica ediyorum böyle bir haber alırsanız yayınlamayın. sinemada izleyip de şaşırılacak hiçbir şey kalmıyor bu spoiler trailer hengamesinde.

    halil saygın 8 Nisan 2016 11:50 Cevapla
    • Sen okuma o zaman abicim biz okuyoruz

      Cagatay C 10 Nisan 2016 07:36 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Beavis And Butt-Head Live Action Olabilir

Mike Judge’ı gençler HBO’nun Silicon Valley dizisinden tanıyor olabilir ama 90’larda MTV izleme fırsatı bulmuş...

[Fragman] Sihirbazlar Çetesi 2 Son 3 Haftanın Tüm TV Spotları

Now You See Me 2, ülkemizde gösterime girecek adı ile Sihirbazlar Çetesi 2’nin vizyona girmesine...

Kapat