Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Han Solo Filminde Chewie Olmazsa Olmaz!

Henüz adı konmamış Bir Star Wars Hikayesi filminin Han Solo’nun orijinini ele alacağını biliyorduk. The Lego filminin yönetmenleri Phil Lord ve Chirs Miller’ın yönetecği filmde yalnızca Han Solo değil Chewbacca’nın da hikayesi anlatılacak.

Han Solo’yu kimin canlandıracağını henüz bilmiyoruz fakat Chewbacca rolünü The Force Awakens’dan Joonas Suotamo’nun yeniden üstleneceği tahmin ediliyor. Han Solo rolü için adaylar arasında Emory Cohen, Scott Eastwood, Ansel Elgort, Dave Franco, Blake Jenner, Logan Lerman, Jack Reynor ve Miles Teller’ın isimleri anılıyor.

Filmin senaryosu Lawrence ve Jon Kasdan tarafından yazılacak ve Han Solo’nun kaçakçılık kariyerinin nasıl başladığını anlatacak.geekstra_han solo (2)Her zaman Wookielerle ilgili daha fazla şeyin anlatılmasını isterdim ve açıkçası şahsen Han Solo’nun geçmişindense Chewbacca’nın geçmişini daha çok merak ediyorum. Star Wars benim için bir baba-oğul hikayesi, iyi ve kötünün arasındaki mücadele veya aksiyon dolu bir maceradan ziyade zengin ve geniş bir evreniyle daha ön plana çıkmıştı.

Disney’in “her yıl için bir Star Wars filmi” projesi umarım Star Wars evreninin Luke, Leia ve Han üçlüsünden bağımsız olan hikayelerini de anlatmak için iyi bir platform olur. Ayrıca bu filmde Millenium Falcon’u nasıl kazandığı ve Kessel Run’ı 12 parsec’de alışını anlatırlarsa tadından yenmez…

Filmin 25 Mayıs 2018’de vizyona girmesi planlanıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Watch Dogs 'un Tüm Detayları Bu Videoda

Ubisoft'un heyecanla beklenen açık dünya oyunu Watch Dogs'un çıkışına günler kaldı. 27 Mayıs'ta oyuncular ile...

THIS IS THE END YENİ KLİPLER!

This is the End filminden yeni yeni klipler çıktı. Her ne kadar James Howlett beğenmese...

Kapat