Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Rogue One Featurette

Her iyi yemek gibi her sinema yılının iyi bir filmle kapanması gerektiğine inanıyorum (daha doğrusu şimdi, şuan inanmaya karar verdim).

2016 için bu kapanış filminin Rogue One olmasını ümit ediyorum. Filmin vizyona girmesine bir hafta kadar kaldı ve biletler ön satışa çıkmış bulunuyor. Rogue One için TV spotlar ve Featuretteler yağmaya devam ediyor.

Episode VII kadar büyük bir hype yaratılmamış olsa da evren genişletme adına daha iyi bir hikaye ile karşılaşacağımızı düşünüyorum. Rogue One’un her fragmanını izlediğimde adamların orijinal üçlemenin dokusunu filmi eskiymiş gibi hissettirmeden yeniden yaratmış olmalarına hayran kalıyorum…geekstra_rogue-onewGençler, biletinizi aldınız mı?

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi ülkemizde 14 Aralık’ta vizyona girecek. Fareth Edwards’ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Mads Mikkelsen, Forest Whitaker, Donnie Yen, Alan Tudyk gibi isimler yer alıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
Insidious 3’ün Yönetmeni ve Vizyon Tarihi Belli Oldu

James Wan'in yönettiği ilk iki filmi izlemiş olanları sevindirecek bir haber: Insidous Chapter 3'ün çekileceği...

2017 Oscar Adayları İçin Honest Trailer

Youtube’da Screen Junkies tarafından yayımlanan Honest Trailer videolarını biyorsunuzdur. Film fragmalarını komik ve alaycı bir...

Kapat