Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Young Justice İzlemeniz İçin 7 Neden!

Young-Justice

Animasyon dünyasında DC Comics’ın başarısı hepinizin malumu. Son dönemde maalesef çürük domates tadı veren animasyonlar yayınlamış olsalar da genel olarak başarılı oldukları konusunda hemfikiriz. DC Comics’in 2. Sezon boyunca yayınlayıp daha sonra yayından kaldırdığı, ardından 3. Sezonun geleceğini müjdelediği Young Justice adlı çocuk kahramanlardan kurulu olan bir takımını konu aldığı bir animasyon dizisi var. Kendisi zannımızca acayip başarılı bir animasyon dizisi. Kendisini hala izlememiş okurlarımız varsa izlemeleri için 7 neden listeleyelim dedik. Fazla lafı uzatmadan izninizle listeye geçelim.

1) Villanların kalitesi

geekstra_young justıce (1)Dizi olsun, film olsun, çizgi roman olsun, animasyon olsun, herhangi bir süper kahraman yapımında villainların mutlaka iyi olması gerekir. Benim gözümde villainlar bir yapımın kalitesini doğrudan etkileyen karakterlerdir. Gerçi son dönemde gözlerimizin önünde Heath Ledger Joker’ı ve The Dark Knight’ın başarısı durunca ister istemez sizin de katılacağınızı düşünüyorum bu fikre.

Young Justice’in en güzel yönlerinden birisi de villainların kaliteli bir şekilde yazılmış olmaları. Villainların yaptıkları hareketlerin altını muazzam bir şekilde doldurmayı başarıyorlar, hiçbir şekilde motivasyon sorunu hissetmiyorsunuz izlerken. Ayrıca villainlar, saçmasapan planlarla uğraşmayıp, neden DC külliyatınında saygıdeğer yerlere sahip olduklarını kanıtlıyorlar. Karakterizasyonların da biz fanların istedikleri gibi olması da önemli bir detay. Yani adamlar gibi Joker’a Black Mask’miş gibi hikaye yazmıyorlar. Bu arada şunu da yazmadan geçmeyeyim dizide işlenen villainlar öyle kıyıda köşede kalmış villainlar değil, sizin bizim bildiğimiz DC külliyatının en baba villainları.

Önceki1 - 7Sonraki
Klavyenizi ← → kullanarak ilerleyin


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
geekstra_maymunlar-cehennemi_02
Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti!

Selam gençler! Normal şartlar altında Saygın, Kafkaesk ve R.ist.T.O. (veya bu grubun ikili kombinasyonlarından biri)...

geekstra_htc_one_m8_01-600x337
HTC One (M8)

HTC her zaman Android işletim sistemli telefonlar arasında kaliteli ürünleriyle dikkat çekmişti her ne kadar...

Kapat