Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Wonder Woman Yeni Fragman Teaser’ı ve Poster

geekstra_wonderwoman-cover

DCEU’dan gelecek filmler arasında en çok heyecan duyduğum filmin Wonder Woman olduğundan defalarca bahsettim.

Film’in içimde uyandırdığı heyecanı şimdiye kadar sarsan pek birşey olmadı ve dün (10 Mart 2017) paylaşılan yeni poster ve teaser fragman bu güvenimi biraz daha sağlamlaştırdı. Yeni fragman ise 11 Mart’ta paylaşılacak.

Karakter her ne kadar BvS filminde tanıtılmış, hem Wonder Woman filmi hem de gelecek Justice League filmlerini fragmanları ve diğer pazarlama malzemelerinde sıkça görülüyor olmasından bize çok aşina bir karakter olduğu izlenimi yaratsa da Wonder Woman filminin bir “Orijin” filmi olma gayesi de var gibi görünüyor.

Orijin filmleri genellikle karakteri senarist, yönetmen, stüdyo vb yapımcıların izleyici için tanımlama çabaları nedeniyle çoğu zaman algılatılmak istenen ve algılanan arasında bir çatışmaya neden oluyor, çatışma çoğu zaman (hele hele hali hazırda izleyicilerin bilincinde bir şekilde yer almış bir karakterden veya imajdan bahsediyorsak ve de bu karakterler DC karakterleriyse) izleyiciyi ve dolayısıyla filmi olumsuz etkiliyor.geekstra_wonderwomanUmarım “Orijin” uğuruna bu kadar ümitlendiğim bir filmi daha harcamazlar.

Allen Einber ve Geoff Johns tarafından yazılan senaryo Patty Jenkins’in yönetmenliği ile Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, Lucy Davis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Ewen Bremner, Lisa Loven Kongsli ve David Thewlis gibi isimler tarafından canlandırılacak.

Wonder Woman 2 Haziran’da vizyona giriyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
geekstra_residentev_0
Resident Evil 6 Serinin Son Filmi Olacak!

Yahu bu Resident Evil filmleri iş yapıyor mu? Zahmet edip box office rakamlarına bile bakmadım...

geekstra_deadpool (2)
Deadpool Oscar Teşvik Videosu

Deadpool kanımca 2016’nın en büyük filmiydi. Altın Küre, Writers Guild, Producers Guild ödüllerine de aday...

Kapat