Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Batman, Yeni Yönetmeniyle Sıfırdan Başlayacak

geekstra_batman

Başlıktan bir şey anlamayıp linke tıkladıysanız, emin olun click bait’lik yapmak değildi amacım. Ben Affleck’in Batman filmini yönetmekten vaz geçmesi üzerine WB ve DC yeni bir yönetmen arayışına girdi.

Aslında [Yorumlu] başlığı altında bir makale ile Batman, WB ve DCEU’ya yaşanan genel sıkıntılarla ilgili fikirlerimi paylaşmayı planlıyordum fakat bir türlü kafamı toparlayıp makaleyi yazamadım.

Neyse, Forbes’ın haberine göre Ben Affleck’ten boşalan yönetmen koltuğuna geçecek yeni isimle birlikte Batman filminin sil baştan yapılacak. Bu, yeni bir senaryo, yeni bir vizyon tarihi ve belki de yeni bir konsept anlamına geliyor.

Benzer bir durum The Flash’da da yaşanmıştı. Ben Affleck’in Geoff Johns ile birlikte yazdığı ve sonrasında Chirs Terrio’nun düzenlediği senaryoda eminim ki yine Geoff Johns bir el atacaktır.

Daha önce şurada sizinle paylaştığımız potansiyel yönetmenler arasında da Matt Reeves’in işi kapma ihtimalinin yüksek olduğu da Forbes muhabirinin görşleri arasında.

Filmin vizyon tarihi muhtemelen 2019’a ertelenecek deniyor ve yeni bir Batman filmi izlemeye can atıyor olsam da mevcut durumda 2018’e yetişmesi imkansız görünüyor. Geç olsunda da adam gibi film çıksın…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
geekstra_66-emmy_01-600x319
66. Prime Time Emmy Ödül Adayları Açıklandı!

Bu sene 66.sı düzenlenecek olan Televizyon Sanatları ve Bilimi Akademisi’nin Emmy Ödülleri için adaylar açıklandı....

geekstra_zombieland2
Zombieland 2 Ağustos’ta Çekimlerine Başlıyor

2009’un sürpriz filmlerinden Zombieland’in devam filmi bu yaz çekimlere başlayacak. Geçen ay düzenlenen CinemaCon’da filmin...

Kapat