Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Justice League’den Batman Görüntüsü

geekstra_batman league

Justice League bu senenin en çok merak edilen filmlerinden biri. Herkesin bu filmi merak etmesinin farklı sebepleri olabilir (DCEU hakkındaki yargılarının veya ümitlerinin doğrulanması…) fakat kim ne derse desin benim için Justice League’i oluşturan karakterleri beyaz perdede görecek olmamız başlı başına heyecan verici bir durum.

Yönetmen Zack Snyder Vero adlı sosyal medya platformu üzerinden paylaştığı fotoğrafta Batman’in 3 zırhlı ve silahlı düşmana karşı dövüştüğü bir sahne görüyoruz. Spekülasyonlar bu düşmanların BvS’nin “Knightmare” sekansında gördüğümüz Parademonlar olabileceği yönünde.

Emin olamamakla birlikte Justice League’in ana düşmanının Steppenwolf olduğunu bildiğimiz için mantıklı bir varsayım olabileceğini düşünüyorum.

Öte yandan fotoğrafın kendisinde ilgimi çeken birkaç nokta var. Fotoğraf CO3 firmasında filmin renk düzeltmesini (color correction) yapan Stefan Sonnenfeld’ı gösteriyor. Film/postprodüksyon sektöründe çalışan arkadaşlarımız belki beni aydınlatabilir.

  • Bir, bilgisayar dışında kullanmakta olduğu cihazlar ne?
  • İki (bunun sektörle bir ilgisi yok), masanın sol altındaki devasa çöp kutusu olduğunu varsaydığım haznenin büyüklüğünü gerektirecek ne yapılıyor?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
Supernatural -- "Alpha and Omega" -- SN1123a_0085.jpg -- Pictured: Jared Padalecki as Sam -- Photo: Katie Yu/The CW -- © 2016 The CW Network, LLC. All Rights Reserved
Supernatural 11. Sezon 23. Bölüm Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

26 Mayıs'ta yayınlanacak 11. sezon finalinin adı Alpha and Omega. (12. Sezon 14 Ekim'de Başlıyor) https://www.youtube.com/watch?v=hi2eqh7WjYI...

hercules
[FRAGMAN] DWAYNE JOHNSON’LI HERKÜL GELİYOR!

Dwayne 'The Rock' Johnson abimiz Akrep Kral ile başladığı kariyerine Fast and Furious filmleri sonrası...

Kapat