Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Yeni Justice League Görseli

Yılın en büyük ama aynı zamanda en temkinle yaklaşılan filmlerinden biri Justice League olsa gerek. Ben de filme olan beklentilerimi çok yükseltmeme çabasındayım.

Bilen bilir ki çizgi romanlarda bir ara satışların artması ve diğer serilere okuyucuların dikkatini çekmek için Batman 2567 farklı seride düzenli veya konuk kahraman olarak yer alıyordu. Bu ve Justice League için paylaşılan görsellerde sanki o “Odak” görevi Batman’den Wonder Woman’a kaydırılmış gibi görünüyor.geekstra_justice league (2)Mantıklı bir karar. BvS’yi seven ve sevmeyen herkesin hemfikir olduğu tek konu Wonder Woman’ın ne kadar iyi olduğu idi.

Justice Leauge’den önce Wonder Woman’ın vizyona girecek olması nedeniyle de yapılıyor olabilir bu ama eğer ki tahmin ettiğimiz gibi Wonder Woman başarılı olursa, Justice League’in bundan nasibini alacağı kesin.

Bu da kaçırmış olabilecekler için ufak bir Justice League galerisi. Mera kostümünde Amber Heard’a da dikkat!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
66. Prime Time Emmy Ödül Adayları Açıklandı!

Bu sene 66.sı düzenlenecek olan Televizyon Sanatları ve Bilimi Akademisi’nin Emmy Ödülleri için adaylar açıklandı....

Legion Dizisi Komik, Yaratıcı ve Şaşırtıcı Olacak

Sizlere daha önce şurada FX’in geliştirmekte olduğu X-Men serisi Legion’dan bahsetmiştik. Fargo dizisinin yaratıcısı Noah...

Kapat