Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

The Batman’in Yönetmeni Matt Reeves ile Batman Karakteri Üzerine

Justice-League-Trailer-Gordon-Batman-Wonder-Woman

The Batman, DC hayranlarının en çok beklediği film dersek yanlış olmaz diye düşünüyorum. Tabi doğal olarak her yeni Batman uyarlaması da yeni bir yönetmen ile birlikte geliyor. Bu da karaktere yeni bir bakış açısı demek. Los Angeles Daily News‘e bir röportaj veren The Batman filminin yönetmeni Matt Reeves, Batman karakterine bakışını ve karakterin onun için ne ifade ettiğini dile getirmiş.

Çocukluğum ile bağları olan iki serinin (Kendisi aynı zamanda War for the Planet of the Apes’in de yönetmeni.) içinde yer almam garip bir duygu. Çocukken Batman ile takıntılı biriydim. Onun hakkında ilgi çekici bulduğum şey karakterin bir süper insan olmayışı, bir kişi olmasıydı. O, geçmişinin kancasından kurtulamayan, birçok yanlışı olan bir dünyada var olmanın bir yolunu bulmaya çalışırken diğer yandan tüm bunları bağdaştırmanın yolunu bulmaya çalışan işkence görmüş bir ruh. Gerçekten çok güçlü bir karakter. Ceaser’da aynı şekilde güçlü bir karakter.

maxresdefault

Matt Reeves’in görüşleri bu şekilde. En sevdiği Batman filmi Batman Begins (Karakterin iç dünyasını çok iyi anlaması ve aktarması sebebiyle.) olan biri olarak Matt Reeves’in açıklamaları sonrası film hakkında umutlarım arttı diyebilirim.

Şu ana kadar Matt Reeves’in yönetmenliği dışında, Ben Affleck, J.K. Simmons, Jeremy Irons ve Joe Manganiello’nun kadrosunda olması kesinleşen The Batman’in 2019 yılında gösterime girmesi bekleniyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
geekstra_overwatch conan
Clueless Gamer Overwatch

Overwatch nihayet çıktı ve yine Blizzard’da haracımı verdim… Pişman değilim ve siz de aşağıdaki videoyu...

Novelist Stephen King listens to a question from a creative writing student at the University of Massachusetts-Lowell in Lowell, Mass., Friday, Dec. 7, 2012. (AP Photo/Elise Amendola)
Yeni Stephen King Uyarlaması: Bad Little Kid

Gün geçmiyor ki bir Stephen King hikayesinin film hakları veya dizi hakları satılmasın. Geçtiğimiz 14...

Kapat