Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

The Flash Filmine Yeni Yazar

The Flash filminin başı beladan çıkmıyor. Filmin ilk yönetmeni ve senaristi Seth Grahame-Smith’in filmden ayrılmasından sonra yerine Dope’un yönetmeni Rick Famuyiwa alınmıştı.

Fakat yönetmen koltuğu çok uzun süre dolu kalmadı zira Rick Famuyiwa da projeden ayrıldı. Famuyiwa da senaryo filmin senaryosu üzerinde çalışıyordu ve The Flash bir kez daha senaristsiz ve yönetmensiz kaldı.

Famuyiwa’nın projeden ayrılmasından sonra Warner Bros. senaryoyu baştan düzenlemesi için Guy Ritchie’nin King Arthur: Legend of the Sword filminin yazarı Joby Harold’u işe aldı.

Ezra Miller’ın Fantastik Yaratıklar ve Nerde Bulunurlar 2 için hazırlandığı biliniyor ve bu aksaklıkların filmin 2018 için belirlenen vizyon tarihini sarkıtacağı düşünülüyor. Umarım hızlıca bir yönetmen bulunur ve proje yol almaya devam eder.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
İşCep’ten, World of Warcraft Oynayanlara Sinema Bileti Hediye!

İşCep, World of Warcraft oyuncularına sinema bileti hediye ediyor. Bu kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler çok basit....

Köpeğiniz Konuşabilseydi Ne Söylerdi?

İşte yurt dışındaki abilerimizin/ablalarımızın yeni projelerinden biri daha: No More Woof! Kendilerini "Nordic Society for...

Kapat