Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Wonder Woman’dan İki Yeni TV Reklamı Yayınlandı

geekstra_wonderwoman-cover

2017 yazının merakla beklenen filmlerinden olan Wonder Woman’dan ”Power” (Güç) ve ”Together” (Birlikte) isimli, iki yeni tv reklamı yayınlandı. Bu iki tv reklamında da daha önce görmediğimiz sahneler yer almakta ancak iki sahne özellikle dikkat çekici. Warner Bros’un resmi youtube hesabının yanı sıra filmin yönetmeni Patty Jenkins‏’in de twitter hesabından paylaştığı ”Power”  tv reklamının 0:11’inci saniyesinde, Wonder Woman’ı ilk kez filmin kötü karakteri Ares ile dövüşürken (kısa bir süreliğine de olsa) görme şansına erişiyoruz. ”Together” tv reklamının başında ise David Thewlis’in oynadığı Sir Patrick Morgan karakterini ilk kez görüyoruz. Ayrıca ”Together” reklamdaki müzik kullanımını çok beğendiğimi de söylemeliyim. Ayrıca bu tv reklamları sayesinde, filmin yaş derecelendirmesinin PG-13 olduğunu da öğrenmiş oluyoruz.

Patty Jenkins’in yönettiği Wonder Woman’ın oyuncu kadrosunda Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, Lucy Davis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Ewen Bremner, Lisa Loven Kongsli ve David Thewlis gibi isimler bulunuyor. Filmin senaryorsu ise Allen Einber ve Geoff Johns ikilisine ait.

Wonder Woman, ülkemizde 2 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
COVER
Balkon Keyfi 62 – West World, GitS, Blade Runner, BSG, Androidler ve Yapay Zekalar

Selam Gençler! Bu Balkon Keyfinde daha çok R.ist.T.O. ve Kafkaesk’ten duymaya alıştığınız yapay zeka konusunu...

2012-emmy-nominations
EMMY ÖDÜLLERİ YAKINDA!

Evet... Emmy dönemi yaklaşıyor yine. Bu sene 64.sü verilecek Emmy Prime Time Ödülleri 23 Eylül...

Kapat