Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Inhumans’tan Yeni Haberler Var!

Eylül ayı yaklaştıkça daha çok Inhumans haberleri görmeye başladık. Her ne kadar artık bir fragman görmek istese de gönüller her türlü haberi de büyük bir iştahla karşılıyoruz. Bu sefer ise ABC‘nin kendisi bir avuç haber ile gurultularımızı dindirmeye çalışıyor.

İlk önce IMAX salonlarında ilk iki bölümü gösterilecek olan dizinin, televizyon yayın tarihi 26 Eylül olarak duyurulmuştu. ABC bu konuya biraz daha netlik kazandırdı ve dizinin cuma akşamları Amerika saatiyle 9’da, kanalın bir başka dizisi olan Once Upon a Time’dan sonra yayınlanacağını belirtti. Aynı zamanda senaryo ile ilgili dudaklarımıza biraz da bal çalmadan edemedi.

Marvel’ın Inhumans’ı, fısıltıyla bile bir şehri yok edebilecek kadar güçlü bir sese sahip, Inhumanların gizemli Kralı Black Bolt ve kraliyet ailesinin daha önce hiç anlatılmayan destansı macerasını anlatıyor. Askeri bir darbeyle parçalandıktan sonra zar zor Hawaii’ye kaçan Kraliyet Ailesi’nin yemyeşil bir dünya ve etraflarındaki insanlık ile olan şaşırtıcı etkileşimleri, sadece kendilerini değil, Dünya’nın kendisini de kurtarmaları gerektiğinin kanıtıdır.

Inhumans Season 1 Gallery 2017 Pictured:  (From Left to Right) Eme Ikwuakor (Gorgon), Ken Leung (Karnak), Anson Mount (Black Bolt), Serinda Swan (Medusa), Isabelle Cornish (Crystal), Iwan Rheon (Maximus)

İlk iki bölümü Roel Reine tarafından çekilen, oyuncu kadrosunda Anson Mount, Iwan Rheon, Serinda Swan, Ken Leung, Isabelle Cornish, Eme Ikwuakor, Mike Moh ve Sonya Balmores’ın yer aldığı Inhumans toplamda sekiz bölüm olacak. Tanıtım fragmanına ise buradan göz atabilirsiniz.

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!Kral’ın Takvimi’ne göre 490 yılında Quel’Thalas’ta bir elf olarak dünyaya geldi. 632 yılında Arthas’ın Scourge’ünün Quel’Thalas’ı işgali sırasında Sunwell’i savunurken hayatını kaybetti. 639 yılında Arthas tarafından Eastern Plaguelands’ta bir death knight olarak tekrar diriltildi ve onun için savaşmaya başladı. Silah arkadaşı Darion Morgraine’in başlattığı isyana katılarak Arthas’ın boyunduruğundan kurtuldu ve Horde’a katıldı. Daha sonra Lonca’yı kurdu. Hemi, Arha ve Rhathas ile sayısız savaşa katıldı. Şu an lideri olduğu Death Knight birliği Knights of the Ebon Blade’nin kalesi Acherus’ta yaşıyor. Simyacılık ve otacılık ile geçimini sağlıyor ve kitap yazmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Yeni TV Sezonu Başlıyor! Prömiyer Tarihleri Burada!

Evet gençler! Uzun zamandır bu haberi hazırlama derdindeydim ama ancak paylaşabiliyorum. Çoğunuzun haberi olduğu gibi,...

Batman V Superman: Batman Kaç Yaşında?

Batman V Superman: Dawn of Justice filmi açıklandığından beri sürekli bir mikroskop altında. Eee tabii...

Kapat